2733
2739
عنوان

چشم زخم

37111 بازدید | 75 پست

تجربتون و نظرتون در مورد چشم زخم بگيد لطفا

من عادت ندارم عكس تو پروفايل تل گرام بذارم جند روز پيش عكس دختر و همسرم رو گذاشتم

بد بيارى پشت بدبيارى شد برامون نميدونم حس ميكنم چشم خورديم هر سه تامون سرماى شديد خورديم خوب نميشيم دخترم همش ضربه هاى بد ميخوره مثلا دسشو بريد خونش بند نميومد تا صبح گريه كرد

منم چندين بار خون دماغ شدم شديد مريضم كه هستيم

امروز سرخ كنم شكست

الانم موبايلم از دستم افتاد خورد شد صفحش!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما صدقه بزار اسپند دود کن همیشه ذکر لا حول ولا قوه رو زیادبگو بعدم سعی کن اینچیزارو نزاری پروفایل😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

دور از جون دور از جون همه ما 

پیامبر فرمودن که بیشتر  افراد خاک شده در قبرستان بر اثر چشم زخم فوت شدن 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2740
دور از جون دور از جون همه ما پیامبر فرمودن که بیشتر  افراد خاک شده در قبرستان بر اثر چشم زخم فوت شدن

مطمعنی پیامبر همچین حرفی زده  

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

استارتر تلقین باعث این اتفاقاس چون  ته دلت مطمعن بودی عکسو بزاری یچیزی میشه همون چیزی ک فکرشو میکردی اتفاق افتاد یجورایی مثل قانون جذبه...

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

نم باران جان چشم زخم متاسفانه واقعیه ازلحاظ علمی هم تاییدشده ماهم چندنفرتوفامیل نزدیکمون هستن یعنی کافیه فقط درموردیه چیزی نظربدن یاچشمشون یه چیزیوبگیره فقط خدابایدبدادعواقبش بعدش برسه😨

2706