2737
2734

سلام. من دوران عقد هستم. رابطه خوب و تقریبا دوستانه ای با اعضای خانواده شوهرم دارم 

چند روز پیش جاری بزرگم اسباب کشی داشتن. از قضا خواهر و برادرهای جاریم نرفته بودن کمکش و فقط همسر من رفت کمکشون.

مادر همسرمم بخاطر سکته پدرش  یه روز قبلش مجبور شد بره شهرستان و نبود. 

همسرم به من گفت تو نمیخواد بیای کمک و من هستم و اگه کسی از خانوادم باهات حرف زد یه بهونه بیار و بگو نمیتونی بیای، اینجوری بهتره.

من جا خوردم که اصلا چرا کسی باید از من تازه عروس تو دوران عقد چنین توقعی داشته باشه که برم اسباب کشی دیگری! ولی هیچی به روی خودم نیاوردم...

تا اینکه امروز تماس گرفتم مادرشوهرم حالشو بپرسم، پرسید چرا کمک فلانی نرفتی؟دست تنها بودن. یه کمک میکردی عیبی نداشت و من اگه بودم حتما میرفتم کمک تا به اون طفلکی ها انقدر سخت نگذره و کلی سختی کشیدن تا کاراشون تموم شده!

لحنش دلخور بود. منم گفتم درگیر بودم و مشکلی داشتم. ولی از طرز جواب دادنش مشخص بود که باور نکرد و خیلی زود هم خداحافظی کرد!

منم بهم برخورد، رفتم واسه مادرم ماجرا رو تعریف کردم، حالا مادرم ناراحت شده و میگه ایندفعه شوهرت بیاد باهاش کار دارم! مگه دختر دسته گل من که تازه عروسم هست کلفته که نیومده بره مثل کارگر کار کنه واسه جاری؟؟! چه توقعاتی دارن اینا؟ وقتی نخواستی بری حق نداشتن کنایه بزنن و من با شوهرت کار دارم!

الان گیج شدم و نمیدونم حق با کیه؟ ته دلم از مادرشوهرم دلخورم. حق دارم ناراحت بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب شما چرا فوری رفتی کف دست مامانت گذاشتی،!!!!؟؟ فردا پس فردا این موضوه واسه شما فراموش میشه ولی واسه مامانت فراموش نمیشه و همسرت از چشم مادرت میوفته.. سعی کن دیگه این کارو نکنی..شما که بچه نیستی...

عجب توقعات جالبی دارن مادر همسرتون!!

جدا باید مادرتون برخورد کنه ، هم با خودش هم با خانواده اش

شما هم باید خیلی واضح موضعت رو مشخص کنی...

وقتی از حالا چنین انتظاراتی از عروس دارن واقعا خدا به داد برسه در آینده...

دانش آموخته معماری و معماری داخلی ، فعال حوزه طراحی دکوراسیون ، عضو تیم مشاوره معماری آنلاین اتود ______دوستان عزیز، با احترام، چنانچه تمایل دارید برای طراحی دکور منزل و مشاوره معماری و دکوراسیون رایگان و آنلاین راهنمایی تون کنم، لطفا من رو در تاپیک هاتون تگ بفرمایید و درخواست دوستی ارسال نفرمایید، متاسفانه ظرفیت دوستانم تکمیل شده_______ در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، آنلاین و در اسرع وقت، با جست و جوی سایت مشاوره دکوراسیون اتود در گوگل، سوالات تون رو برای همکاران بنده ارسال و پاسخ های کامل و سریع دریافت بفرمایید.
2738

یعنی من باید میرفتم کمک جاریم؟ خب آخه وقتی خواهر و برادر خودش نرفتن کمکش به من چه! 

البته دلم براش سوخت چون دوتا بچه کوچیک هم داره‌. ولی گفتم من دوران عقدم و چه به این کارها آخه

کار مادرشوهرت ک صدردرصد اشتباس ولی اکه مادرشماهم همچین حرفی بزنه اشتباه میکنه کلا شماهم تشتباه کردی ک ب مادرت گفتی باید به همسرت میگفتی

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕

حق با تو چه توقعاتی دارند اگه خیلی سختش بود کارگر می گرفتند نه دیگه کسی را زحمت می دادند نه خودشون سختی می کشیدند.من خودم اسباب کشیم کارگر گرفتم هیچ توقعی هم از کسی نداشتم که بیاند کمکم.

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇
2706