2703
2716
عنوان

چه غذاهایی میشه فریز کرد؟؟

1762 بازدید | 12 پست

واسه ماه رمضون که پسرم هرغذایی نمیخوره و مجبورم یه سره جلوی گاز باشم

میشه براش این ماه فریز کنم 

کتلت یا شامی.. 

ممنون میشم بگید چه غذاهایی میشه فریز کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا غذای سرخ کردنی فریز نکنید چون روغن در حالت انجماد ماهیتش تغییر میکنه و دور از جون موجب سرطان روده میشه همیشه غذای تازه بخورید

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2456

میتونی همه غذاهایی که دوستمون گفت فریز کنی. البته اگه رب داشته باشه ربشو نزن اصلا. وقتی خواستی درست کنی اضافه کن. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

اره پخته که اصلا فریز نکن. مواد اولیه  رو فریز کن. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

اصلا نکن این کارو...مخصوصا غذاهایی ک توش پیاز داره مثل مایه ماکارونی...واسه اعطار و سحر خودتون ک غذا میزاری بده همونارو بخوره

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕

موارد ماکارونی که می تونی بعد باری بیرون برای ماکارونی،اسنک و  غذا های این سبکی استفاده کنی.مرغ پخته.قورمه سبزی.قلیه.خورشت بادمجون .خیلی چیزارا میشه فریز کرد

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2714

تموم حبوبات رو ميتوني فريز كني 

مواد فلافل و شامي 

همبرگر و كباب لقمه و تن ماهي  هم ايده خوبيه 

من خودم كوفته ريز رو سرخ ميكنم و ميزارم تو فريزر و بعد مييارم بيرون ي پياز داغ ميگيرم و ادويه، رب ، گوجه و اب و در اخر سيب زميني و بادمجان سرخ شده فريز شده 

اسفناج تفت  و سبزي داده شده واسه كوكو

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

4سالشه

پسرم

مجبور همیشه به انتخاب اون غذا درس کنم

که انواع خورشتها هست

خوب نمیشه هر روز قرمه بزارم یا قیمه...

البته کتلت و شامی هم میخوره

اونم نمیتونم جلوی گاز با زبون روزه چند روز یه بار درس کنم...

البته میشه ولی سخت میگذره..