2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شاید من خیلی بدجنس باشم.ولی اصلا نمی تونم کسی دیگه را مامان و بابا صدا کنم😛

نه عزیزم چه بدجنسی ای مادر نشدی؟

وقتی مادربشی میفهمی هیچ کس جز مادر ادم لایق نیست مامان صداش کنی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اسمش باپسوند عزیزم

ننشو مامان صدا میکردم

باباشو بابا

البته اونموقع که آشتی بودیم الانم اگه دوباره اشتی کردیم میخوام بهشون بگم عمو وزن عمو اگه گفتن چرا میگم به این نتیجه رسیدم یه پدر مادر بیشتر ندارم وسلام نامه تمام😂

خداخودش کمکم کنه😢
نه عزیزم چه بدجنسی ای مادر نشدی؟وقتی مادربشی میفهمی هیچ کس جز مادر ادم لایق نیست مامان صداش کنی

سروین جان یه دختر گل دارم.دقیقا بانظرت موافقم هیچ کس جای مادر را نمیگیره😍

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

شوهرم روجلو بقيه ، اسمش يا اسمش و با اقا صدا ميكنم 

ولي تو خونه همه جوره صداش ميكنم 😀

پدر شوهر و مادر شوهرم، داييي و زنداييي

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2714
اسمش باپسوند عزیزمننشو مامان صدا میکردمباباشو باباالبته اونموقع که آشتی بودیم الانم اگه دوباره اشتی کردیم میخوام بهشون بگم عمو وزن عمو اگه گفتن چرا میگم به این نتیجه رسیدم یه پدر مادر بیشتر ندارم وسلام نامه تمام😂

خخخخخخخخخخ😂😂حالا از فردا هرکی ماما و بابا صدا می کردند همه تغییر میدن یه چیز دیگه می گند

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

.هرزگاهی محمدم...رضاجان...اقارضا...تواس : نفسممم جگرم....عمرم.....زندگیم....همه کسمم.....قلبم....

مامان باباشو پدرجان مادرجان

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....