2737
2739
عنوان

قطع رابطه بامادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3012 بازدید | 154 پست
آره نماز روزه شونم منو کشته ترک نمیشه و حجابشون فکر کردن با این دل ناپاکشون فرایض ظاهری فقط کافیه

چقدر اذیتت کردن خیلی ناراحت شدم الان شما داری جدا میشی؟؟

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر شوهرم که عالیه بمن میگه تو انقدر ماهی انقدر خوبی فلانی بهمانی اخر حرفش بخودم و پدرمادرم فحش میده قطع میکنه بیشعور نفهم واقعا ازش متنفرم به همه خانوادم توهین کرده بیشعور خدا مرگتو برسونه😢

وای واقعا؟

ممنون عزیزماخه من خودم که تجربه کردم هیچ، مامانم هم 12 سال با خانواده پدرم قطع رابطه بود. برای همین میدونم آخر این دعواها واقعا به هیچ کجا نمیرسه.فقط میشه کینه و دلخوری. نهایتا هم چند نفر واسطه میشن واسه آشتی.ولی مشکلات عملا حل نمیشه. فقط دو طرف در روابط شون محتاط تر عمل میکنن که اونم شرایط پایداری نیست و ممکنه با یه تلنگر کوچیک دوباره همه چی بهم بریزه.

اره عزیزم درسته.ولی کاش بتونیم زندگیمون برنامه ریزی کنیم ک تو وقتای خاصی ببینیمشون ک امکانش نیس. الان من بعد عید نرفتم خونشون اصلا مادرش ب روی خودشم نمیاره یعنی تا یکسالم نرم نمیگه چرا نمیای. بنظرتون براش مهم نیستم؟حقو بمن داده یا دختراش؟ دچار تشویش شدم الان چندباره با دخترش دعوامیکنم اصلا پیگیر نمیشن ک چرا نمیرم خونشون. مثلا قبل عیدم چندماه قهربودم ب بهانه عید رفتم ک دقیقا چندروز بعد اون دوباره قهر کردیم.

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2731
پدر شوهرم که عالیه بمن میگه تو انقدر ماهی انقدر خوبی فلانی بهمانی اخر حرفش بخودم و پدرمادرم فحش میده قطع میکنه بیشعور نفهم واقعا ازش متنفرم به همه خانوادم توهین کرده بیشعور خدا مرگتو برسونه😢

وا یعنی چی شوهرت چی میگه پس؟؟

بخدا قسم کلی به همه کسم فحش داده که چرا خونه جدا گرفتیم ازونا شوهر احمقم هم طرف اوناست انگار ن انگار همش یه پاش خونه اوناست

اخ از دست این مردا. اونوقت میگن زن ذلیل . بخدا شوهر منم دقیق همینه براخانوادش جون میده.

2738

ببخشیدا من تو این سایت آشنا دارم پاک میکنم پستهامو

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

من ازاین ناراحتم.الان شوهرم هرشب میره خونشون منم میرم خونه بابام. من توقع ندارم قطع رابطه کنه ولی اصلا جواب بی ادبی خاهرشو نداد .خیلی ناراحتم. همه جا هم میبردشون .چندبار گفتم گفت ب من چه میخای بخاطر تو خانوادم زیر پا بزارم تو مشکل داری نه من. 

انقدر دلم پره که تاحالا سکته نکردم معجزه بوده کلی مریص شدم انشالله خدا جوابشونو بده من نمیگدرم هرگز 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
انقدر دلم پره که تاحالا سکته نکردم معجزه بوده کلی مریص شدم انشالله خدا جوابشونو بده من نمیگدرم هرگز

هی خاهر من از توبدترم فقط غصه شده کارم. هزار مشکل دارم . خدا ب دادمون برسه.

خدا بهت صبر بده  من شوکه شدم پدر شوهرم یبار به آرایش من گیر داد شوهرم جوابشو گذاشت کف دستش قبل اینکه من چیزی بگم،الان تعجب کردم ...

2706