2733
2734

ماجرایی که خیلی برام غمناک بود، شاید درس عبرت بشه برای بعضیا، ان شاءالله سر هیچکس نیاد

چند روز پیش با خواهرم رفته بودیم شیرینی فروشی بامیه بخریم

یه آقایی حدودا ۳۵ سال اومد خیلی مضطرب بود. حالت طبیعی نداشت،تیک عصبی داشت گفت تعداد بالا بامیه و چیزای دیگه میخوام قناد مثل اینکه آشناش بود گفت چرا؟ گفت برای مراسم ختم ، بچم مُرد

همه چشامون گرد شد نگاش میکردیم من فکر کردم اشتباه شنیدم. قناد دوباره پرسید چی شد؟ گفت بچم تو کما بود، مُرد

ما حساب کردیم اومدیم بیرون خواهرم بغض کرده بود، گفتم حتما بد شنیدیم مگه یکی بچش بمیره خودش میاد برای مراسم خرید کنه؟

تو این هفته خواهرمو دیدم گفت میدونی چی شد؟ اون آقایی که دیدیم همسایه فلانی بود ،از خانمش جدا شد، یه دختر بچه داشتن ،مادر بچه شوهر کرد و رفت این آقا هم زنی گرفت که بچشو قبول نکرد ، بچه رو دادن به مادر بزرگ( مادر این آقا) وضع مالی خوبی نداشتن، بچه دیابت شدید داشت کسی نمیدونست، سرما خورد بردنش دکتر،بهش سرم قندی زدن بچه رفت تو کما و بعد فوت کرد

وااااای اینو شنیدم دلم میخواست پدر بچه رو خفه کنم

چطور بچه رو رها میکنن بخاطر آسایش خودشون، چرا بدنیاش آوردن لعنتیا

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری

فقط پدر بچه؟ مادر بچه هم مقصر

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چقدر برای یه بچه سخته با مادربزرگش زندگی کنه

من یکیو میشناسم از شوهرش جداشده،بعد بچش پیش خودشه

مدام بچشو تهدید میکرد که فلان جور نباشی فلان رفتارو نکنی میدمت به بابات

بدبخت بچه افسرده و گوشه گیر شده از ترس حرفای مامانش

کاش خدا به هرکسی بچه نمیداد

2740

نمیدونم چ حکمتی تو کار دنیاست

دو نفر بچه دار میشن،بعد یه طوری رفتار میکنن ک انگار تقصیر این بچه است ک اومده تو این دنیا

هیشکی حاضر نیست این بچه رو گردن بگیره

هر کی میره پیِ زندگی خودش،بچه بیگناه رو با یه عالمه تروما ول میکنن ب امان خدا

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
هردو مقصرن ن فق پدره   خانمه عم میتونس ببره پیش خودش  اصن اشتباه اونجاس ک جلوگیری ن ...

بچه بعد طلاق پیش پدرش بود، باید بایکی ازدواج میکرد بچشو بپذیره

چقدر برای یه بچه سخته با مادربزرگش زندگی کنه من یکیو میشناسم از شوهرش جداشده،بعد بچش پیش خودشه مدا ...

بچه ها بعد طلاق واقعا حساس تر از قبل میشن

یه زمانی بخاطر خیانتهای پی درپی شوهرم میخواستم جدا بشم.. پسرمم ول کنم فقط برم.. اللان شوهرم بازم خیانت میکنه.. من اما موندم بی خیال شدم.. زندگی کردم.. اونروزا همه میگفتن فقط طلاق بگیر.. ولی موندم... پسرمم ازدواج کرد من همچنان زندگی میکنم اگه میرفتم چه بلایی سر پسرم میومد.. این وسط خدا یه دختر بهم داد اونم شد نمک زندگیم. ملامتم نکنید.. خداروشکر که موندم... طلاق وحشتناک ترین راهه اگه بچه ای این وسط هست.. بدون بچه جریان فرق میکنه

نمیدونم چ حکمتی تو کار دنیاست دو نفر بچه دار میشن،بعد یه طوری رفتار میکنن ک انگار تقصیر این بچه است ...

کاش میفهمیدن بچه ها نه تو طلاقشون و نه با اومدن به این دنیا مقصرش نیستن

یه زمانی بخاطر خیانتهای پی درپی شوهرم میخواستم جدا بشم.. پسرمم ول کنم فقط برم.. اللان شوهرم بازم خیا ...

شما زندگیتونو با فداکاری ،فدای بچه هاتون کردین جای سرزنش نداره

منم جور دیگه دارم خودمو فدای بچه هام میکنم و برام مهم نیست چون اونا رو ما آوردیم تو این دنیا و نسبت بهشون مسئولیم

سلام. من شما رو قبلا دنبال میکردم. خبری از همسر اولتون نشد دیگه؟نیومد دنبال بچه ها یا سراغی نگرفت ازشون؟؟ بچه ها بهانشو نمیگیرن؟

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
2706