2733
2739
عنوان

کنترل استرس بارداری؟

37 بازدید | 6 پست

بچه ها من یه سقط تو ۱۸ هفته داشتم بدون هیچ علامتی یهو کیسه ابم ترکید و بچمو از دست دادم الان مجدد باردارم مشخص شده مشکل انعقادی دارم ولی برام ازمایش ایمنی ننوشته بودم خیلییی میترسم چجوری کنترل کنم استرسمو دکترم نظرش رواین بود مشکل ایمنی سقطش رو زیر سه ماهه 

اینسری استرس منو میکشه

بیاین راهنماییم کنین خیلی میترسم بخدا

منم دقیقا تو ۱۸هفته از دست دادم بدون هیچچچچچ علاعمی دهانه رحمم باز شد مهر ۱۴۰۱ازدست دادم وبعدش تا ال ...

الهی عزیزم درکت میکنم چقدر سخته منکه مردمو زنده شدم البته زندم نشوم الانم استرس داره منو میکشه عزیزم بنظرم تو مشکلت نارسایی دهانه رحمه ولی من دهاته رحمم بسته بود 

ایشالا بزودی باردار میشی منم بعد کلی اقدام باردار شدم 

اصلاح سبک کن زندگیتو من اینجوری نتیجه گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیزم درکت میکنم چقدر سخته منکه مردمو زنده شدم البته زندم نشوم الانم استرس داره منو میکشه عزیزم ...

من بعد اون دیگه ادم سابق نشدم  انشالله شما این دفعه صحیحو سالم بغل بگیریش.استرس نگیر که برات سمه

2728
من بعد اون دیگه ادم سابق نشدم    انشالله شما این دفعه صحیحو سالم بغل بگیریش.استرس نگیر که ...

مرسی ایشالا سمام زودی حامله میشی بچه اولت بود؟برامن اول بود بعد ۳ سال ناازایی حامله شده بودم😔

مرسی ایشالا سمام زودی حامله میشی بچه اولت بود؟برامن اول بود بعد ۳ سال ناازایی حامله شده بودم😔

نه عزیزم بچه دوم بود دخترم کلاس دومه .منم بعد چند سال حامله شده بودم کلا من خیلی سخت باردارمیشم