2733
2734
عنوان

كيا سقط داشتن تازگي بياين تا مامان شدن با هم باشيم

| مشاهده متن کامل بحث + 5360 بازدید | 588 پست

سلام 

بچه ها من سقط نداشتم و فعلا هم به دلایلی قصد اقدام نداریم ولی عاشق بچم برا همین دوست دارم کنارتون باشم اشکالی که نداره ؟؟

خداجونم شکرت خودت دادی خودتم مواظب این بره تو دلی من باش😍😍
سلام بچه ها من سقط نداشتم و فعلا هم به دلایلی قصد اقدام نداریم ولی عاشق بچم برا همین دوست دارم کنارتون باشم اشکالی که نداره ؟؟

سلام عزيزم خوش اومدي  چرا نشه من كه خودم را دور و درازي دارم تا ني ني ايشالا همينجا خبر زايمانتو بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم خوش اومدي  چرا نشه من كه خودم را دور و درازي دارم تا ني ني ايشالا همينجا خبر زايمانتو بدي

قربونت برم

من از ته دل دعا میکنم هم شما و هم بقیه منتظرا زودتر به حاجتتون برسین

خداجونم شکرت خودت دادی خودتم مواظب این بره تو دلی من باش😍😍
2731

بعداز یک سال و نیم اقدام برای بارداری بطور طبیعی باردار شدم 15 فروردین فهمیدم که البته با درد شدید پریودی و لکه بینی بود سونوگرافی اول عالی بود ولی بعد از دو هفته رشدش توی پنج هفتگی متوقف شد و تمام.سعی کردم طبیعی سقطش کنم نمیدونم چقدر موفق شدم ولی از شنبه تا امروز خیلی درد کشیدم

بعداز یک سال و نیم اقدام برای بارداری بطور طبیعی باردار شدم 15 فروردین فهمیدم که البته با درد شدید پریودی و لکه بینی بود سونوگرافی اول عالی بود ولی بعد از دو هفته رشدش توی پنج هفتگی متوقف شد و تمام.سعی کردم طبیعی سقطش کنم نمیدونم چقدر موفق شدم ولی از شنبه تا امروز خیلی درد کشیدم

منم سقط كردم توي هفت هفته اما چون همه پريودام درد ناك بود عادت داشتم هيچ فرقي با پريودام نداشت 

انشالله اينجا خبر زايمانتون بدي😍😍😍

2738
منم سقط كردم توي هفت هفته اما چون همه پريودام درد ناك بود عادت داشتم هيچ فرقي با پريودام نداشت

ببخشید شما که سقط داشتید از کجا فهمیدید کامل دفع شده من شنبه فکر کردم کاملا محصولات بارداری خارج شده خونریزی معمولی داشتم ولی همراه با دردای عجیب غریبی بود تا امروز که فکر کنم جنین اومد با یه لخته بزرگ نمیدونم بازم مونده یا نه

ببخشید شما که سقط داشتید از کجا فهمیدید کامل دفع شده من شنبه فکر کردم کاملا محصولات بارداری خارج شده خونریزی معمولی داشتم ولی همراه با دردای عجیب غریبی بود تا امروز که فکر کنم جنین اومد با یه لخته بزرگ نمیدونم بازم مونده یا نه

عزيزم من ام ار اي بودم فهميدم چيزي نموده من يه لخته خ بزرگ ازم اومد بعد اون  دردا كمتر بود فكر كنم همون بود اندازه مچ دست بود اصا

امیدوارم پنج شنبه خوبی رو شروع کرده باشین 

من فعلا میرم اگر تونستم حتمام یام دوستای خوبم ❤

از آخرین پنج شنبه قبل از ماه رمضون استفاده کنین😂😂

دوستون دارم😍❤❤

2706