2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره پریشب گذاشتم

فکر کردی همه اینجا خانومم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
واقعیته بابا به خدا ببین یکی دیگشونم باز از فامیلمون اونم بنده خدا هی سقط میکرد نذر کردن و درمان الان خدا بهشون یک دختر  داده اسمشم گذاشتن زهرا منو میبینی خودم ۷ ماه ونیمه بودم که به دنیا امدم  شیرم نمیخوردم کلا دردسرم زیاد بوده منم نذر خانوم فاطمه ی زهرا هستم  تا خدا و اهل بیت رو داری  تا امام زمانت هست ناامیدی چه معنایی داره  ها راستی  همین عمم هم هی بارش میرفتا ولی آخرش چی دوتا  بچه داره دسته ی گلن

عزیزم😍😙

خدا حفظت کنه

اره من خیلی اعتقاد دارم به ائمه ولی نمیدونم چرا جوابمو نمیدن

بازم ممنون از راهنماییت گلم

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

2728
اين چه حرفيه خواهش ميكنم عزيزم شيفته ادبِ شما شدم دوست عزيز كاش بعضي ها تو اين ني ني سايت ياد بگيرن از شما

خواهش میکنم عزیزم ما که هرچی گفتیم شما راز دلتو نگفتی ایشالاه که لبت خندون باشه و دلت شاااااد

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 
ایشاللهمرسی عزیزم از راهنماییتایشالله نی نیت سالم باشه همیشه به خدا میسپارمت😘

مرسی دوست عزیز ایشالاه شما هم با کلیییییی اتفاقای خوب رو به رو بشی...

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 
خداروشكر كه يه روزِ ديگه زنده ايم و نفس ميكشيم خدايا شكرت

درسته که یاد عشق یک درد توی قلبه اما درد قشنگیه که خدا نصیب همه بکنه تا عاشق نباشی  دنیا را نمیشناسی پس شکر به خاطر داده ها و  نداده هاش که هرچی داده رحمته نداده هاش حکمت 

من كه ميخوام الان بخوابم اگه خدا عمر بده تا دو كلي هم گريه كردم چشام خسته شدن

مرسی از تاپیکت سبک شدم

ببخشید واقعا تو تاپیک تو انقد حرف زدم سوگی جون

هر وقت دلت گرفت من هستم بهم پیام بده

روزت بخیر عزیزم

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

[QUOTE=42794827] اره راس میگی بچه ها گذاشتن به منم گفتن دیگه گذاشتمدرس میگی تو [/QUOTE

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706