2733
2739
عنوان

بچه های شما چندماهگی راه افتادن

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 24 پست
پسر من امشب چند قدم رفتشاید ۷...۸ قدم خودش۹ ماه و دو روزخیلی شادماگه دست به مبل میگیره دو ماه دیگه راه میفتهپسر من تقریبا دو سه هفته دست به مبل بود بعد یک ماه به دیواربعدشم قدم های کم تا الان

وای خوشبحالت‌من خیلی عجولم‌همش میگم کی راه میره‌..از طرفی نگاه به‌جثه اش میکنم‌میگم نه‌.ً.خیلی کوچولوعه نمیتونه

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر من یک سال و دو ماهه بود راه افتاد

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2728

بچه ها بنظرتون وزن وقد روی راه رفتن تاثیر میذاره

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
وای خوشبحالت‌من خیلی عجولم‌همش میگم کی راه میره‌..از طرفی نگاه به‌جثه اش میکنم‌میگم نه‌.ً.خیلی کوچولوعه نمیتونه

اره خیلی حس خوبیه

انشاله به زودی برای تو

فقط زیاد باهاش تمرین کن

هی بغل نگیرش

اگه جای نرم براش درست کنی دو بار بیفته ببینه چیزیش نمیشه جسورتر میشه

وگرنه بترسه دیر دستشو ول میکنه

2738
ببین من باهاش زیاد کار کردمحالا که وست میگیره به مبلیه اسباب بازی که دوست داره رو یکم اون طرف تر روی مبل بزارتا به سمتش کج بشهبردارشبعد فاصله رو بیشتر کنتا قدم برداره به سمتش در راستای مبلالبته پایین مبلا رو پتو یا تشک نرم پهن کن چون از این به بعد همش میفتهزود راه میره اینطوری

مرسی خانومی

دخترمنم بابا،ماما،می می،دده میکه