2703
2553
عنوان

تورو خدا بیاین کمک

289 بازدید | 13 پست

ما یه گربه داریم که خیلی خیلی برامون عزیزه یه همسایه هم داریم که نمیدونم چرا اما با ما خصومت داره امشب اومد گفت گربه تون مزاحم ما میشه میخوام با تفنگ بادی بزنمش گفتیم مال ما نبوده گفت جنازشو آوردم میفهمین داریم سکته میکنیم بگین چیکار میشه کرد؟

میزان مدنیت یک جامعه را، با معیار رفتار آنها با حیوانات ، میتوان سنجید؛

گاندی

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه گربه تون چیکار میکنه که مزاحم اونا میشه

هیچی بخدا هم خاک مخصوص داره واسه دستشویی هم همیشه غذا داره تازه کلی از غریبه ها میترسه الکی به دروغ میگه میاد خونه ما دستشویی میاد تو حال محاله اینقدر کوچیکه بلد نیس از دیوار بالا پایین شه

2720

الان فقط باید از دست این آقا، اصلا اجازه ندید که گربه تون بره بیرون و چهار چشمی مواظبش باشید؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2714

خب نزارين از خونه خارج بشه 

ولي ما يه همسايه داشتيم ظرف شير ميذاشت تو پاركينگ براي يه گربه حامله گربهه موندگار شد اونجا بچه دار شد ٥،٦ تا گربه تو پاركينگ واقعا عصبي شده بوديم ديگه شايد همسايتون حق داره

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
خب نزارين از خونه خارج بشه ولي ما يه همسايه داشتيم ظرف شير ميذاشت تو پاركينگ براي يه گربه حامله گربهه موندگار شد اونجا بچه دار شد ٥،٦ تا گربه تو پاركينگ واقعا عصبي شده بوديم ديگه شايد همسايتون حق داره

نه عزیزم اولا نره و بچه دار نمیشه که بمونه ثانیا ایشون اصلا همسایه دیوار به دیواره و خونه های هر2ویلایی