2733
2739

من عروس اولم یه دختر دارم. عروس دوم و عروس سوم هم هر کدوم یه پسر دارن. تقریبا فاصله سنی بچه هامون یک سال هست.

ما رو آموزش دخترمون خیلی حساسیم. بهترین مهد کودک و بهترین پیش دبستانی و امسالم یه غیر انتفاعی خوب نوشتیم دخترم رو. بیرونم کلاس می ره.

حالا جاریهام براشون زیاد مهم نیست آموزش بچهدهاشون هر جا که برسه ثبت نام می کنن. 

حالا وقتی پیش هم می شینیم همش می گن بچه اگه بخواد درس بخونه تو این مدارس دولتی و بی در و پیکرم درس می خونه و....... 

راستش یه کم بهم برمی خوره

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

حالا حرف خیلی مهمی نزدن که جواب دندون شکن میخوای...نظرشون محترم...شما هم بگو من که صلاح میدونم برای بچه ام امکانات فراهم کنم انشالا خودشم میخواد و میخونه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا بنظرم اشتباه میکنی که از برنامه های بچت بهشون میگی، بزار تو کفش بمونن که بچت چه کلاسایی میره، من فقط با جاریم سلام علیک دارم نه بیشتر

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش

عزيزم مدارس دولتي همه جور بچه با همه جور توبيتي ريخته توش و از نظر تربيتي مناسب نيست!

دختربچه هاي دولتي از نظر تربيتي قابل مقايسه با غير انتفاعي نيستن و خيلي چشم و گوششون بازه!بهشون بگو بله دولتي خوبه اما همه جنين هارو هم از  توالت دولتيها پيدا كردن!!

فقط تو....تو بهترین اتفاق زندگیم بودی ،هستی و خواهی بود.
2738
می خوام یه جوابی یادم بدید که بهشون بگم تا دیگه تکرار نکنن

بگو گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

راستش دروغ چرا 

اگه بچه درس خون باشه تو مدارس دولتی هم خیلی عالی درسشو میخونه و موفق میشه 

اما اینکه دیگه هرجا شد بچه رو ثبت نام کنی رو قبول ندارم 

منم. متاسفانه رو اموزش بچه حساسم 

فکر نکنیم اگه اون همه اموزش به خورد بچه ها بدیم الزاما بچه ها انسانهای شاد و یا حتی موفقی میشن 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
عزيزم مدارس دولتي همه جور بچه با همه جور توبيتي ريخته توش و از نظر تربيتي مناسب نيست!دختربچه هاي دولتي از نظر تربيتي قابل مقايسه با غير انتفاعي نيستن و خيلي چشم و گوششون بازه!بهشون بگو بله دولتي خوبه اما همه جنين هارو هم از  توالت دولتيها پيدا كردن!!

😱😱😱😱😱😱😱😰😰😰😰😨😨😨

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

حالا کاری  به آموزش دخترتون ندارم

ولی همیشه رتبه های اول کنکور و بهترین معدلها تو مدارس دولتی و معمولی هستن 

حتی از روستاها

ولی خوب از نظر تربیتی غیر انتفاعی بهتره

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بهشون بگید:

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پیف پیف، بو میده؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706