2737
2739
عنوان

بخارپز

910 بازدید | 7 پست

میخوام برای جهیزیه بخرم. بنظرتون کاربرد داره؟  اگه داره چه مارکی؟ 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

من ۵سال پیش خریدم یبار بیشتر استفاده نکردم اونم سیب زمینی و تخم مرغ بخار پز کردم واسه الوویه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بنظرمن بیشتر واسه زن و شوهرای مسن که نمیتونن سرخکردنی بخورن خوبه

البته نظر شخصی منه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرمن بیشتر واسه زن و شوهرای مسن که نمیتونن سرخکردنی بخورن خوبهالبته نظر شخصی منه

منم بیشتر برای سالاد الویه میخواستم

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
2731

اگه غذاهای رژیمی و بخار پز میخوری بخر البته اون الوویه که بابخارپز پختم فوق العاده خوشمزه تر شده بود

با توجه به ماشینی‌ شدن جهان امروز افراد زمان کمتری برای آشپزی و پخت و پز دارند. به همین دلیل است که از حدود هشتاد سال پیش قابلمه‌های خاصی اختراع شدند که با جمع کردن فشار بخار آب سبب پخت سریع‌تر غذا می‌شوند، به این قابلمه‌ها زودپز می‌گویند.

برندهای معروف زودپز

زودپز یکی از وسایلی است که در دسته‌ی لوازم خانه و آشپزخانه قرار می‌گیرد. در میان این برندها نام برندهای آشنایی مانند پارس خزر، فلر و تفال هم به چشم می‌خورد

https://rezim.ir/the-best-pressure-cooker/

2738