2726
مال منم لیزر بود.خیلی عالیه.الان چهارسال از زایمان اولم میگذره اصلا انگار نه انگار بریدن.جاش اصلا نمونده.

چقد هزینه کردید ؟

گفته بودی بلدی حاله مرا خوب کنی ،حاله من خوب خراب است به آن دست نزن 😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد هزینه کردید ؟

چهارسال پیش یه تومن بیمارستان گرفت هفتصد تومن دکترم.ولی انگار هزینه ی لیزر 200 تومن بود.چون دکترم گفت با لیزر 700 میگیره با بخیه 500

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
2728
چهارسال پیش یه تومن بیمارستان گرفت هفتصد تومن دکترم.ولی انگار هزینه ی لیزر 200 تومن بود.چون دکترم گفت با لیزر 700 میگیره با بخیه 500

عسل بانو و رز عزیز چیزی به نام بخیه لیزر وجود نداره چون بخیه از زیر پوست دوخته میشه و دیده نمیشه اصطلاحا عوام بهش میگن لیزر اسم اصلیش پلاستیک هست

الانم تقریبا برای همه پلاستیک میدوزن حالا یا با نخ جذبی یا با نخ نایلون که باید کشیده بشه

اگر پزشکتون نباید پول اضافه بگیره

فاطیما جان متاسفانه بخیه های جذبی ممکنه واکنش بافتی بدن و محل سزارین برجسته بشه در این صورت میتونین از کرمهای رفع اسکار یا لیزر برای از بین بردنش استفاده کنین

یه راه دیگه هم اینه که در سزارین بعدی اسکار برجسته بریده بشه و بخیه پلاستیک با نخ غیر جذبی براتون استفاده بشه

عسل بانو و رز عزیز چیزی به نام بخیه لیزر وجود نداره چون بخیه از زیر پوست دوخته میشه و دیده نمیشه اصطلاحا عوام بهش میگن لیزر اسم اصلیش پلاستیک هستالانم تقریبا برای همه پلاستیک میدوزن حالا یا با نخ جذبی یا با نخ نایلون که باید کشیده بشهاگر پزشکتون نباید پول اضافه بگیره

پس واسه ماهم لیزریه   

گفته بودی بلدی حاله مرا خوب کنی ،حاله من خوب خراب است به آن دست نزن 😔😔😔