2410
2716
عنوان

شوهرم بعدازخیانتش توبه کرد

32745 بازدید | 284 پست

سلام.راستش بعدازخوندن اینهمه تاپیک درموردخیانت لازم دونستم ماجرای خیانت همسرم وتوبه کردنش روبگم تاشایدروزنه امیدی باشه برای خیلیا دراین سایت.

هستین که بگم؟

ای وای بازم خیانت😔😔😔

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

یه سال عیدبودوماسریه مسأله ای که دقیقایادم نیس چی بودبحثمون شده بودوازطرفی هم من ودخترم بشدت سرماخورده بودیم وهمش تورختخواب بودیم وخیلی حواسم به شوهرم نبودوشوهرم هم ازسربیکاری همش پای اینترنت بود

2714
والا من ديگه به خودمم مشكوكم

آره والا من که اعصابم بهم ریخته

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

درضمن اینم بگم همسرم یه مردفوق العاده مذهبیه.

تقریباپنج یاشش روزازعیدگذشته بودوماباهم قهربودیم ومن مریض.

تااینکه نمیدونم باکامپیوترچیکارداشتم که نشستم وخواستم سرچ کنم که یهودیدم گزینه پیست روشنه.ظاهراشوهرم چیزی روکپی پیست کرده بود.

واقعاکارخدابودمتوجه بشم.پیست که کردم جملش طولانی بودوهمش توقسمت سرچ نیومده بود.اماخطاب به زنی به اسم سارابود.

رفتم تووردوکاملش روپیست کردم که....

خشکم زد.جملات کاملاس ک سی خطاب به زنی به اسم سارا!اینم بگم همسرم اونموقع یه مردسردبود وماروابطمون خیلی خوب نبود ومن همیشه ازاین قضیه عذاب میکشیدم.

اماحرفایی که به اون خانم گفته بودفوق س ک سی بود.سرم گیج میرفت.دادزدم صداش کردم گفتم این چیه؟

گفت چی؟

منم شروع کردم بلندخوندن واشکام وهق وهق و....

فقط نگام کرد بامن ومن گفت بخدا 

..من....

وبعدم لباساشوپوشیدوازخونه زدبیرون.

2706