2737
2734
عنوان

سوال درباره ي شير خشك

274 بازدید | 24 پست

سلام

بجه من شير خودم رو ميخوره  اما جراحي داره و ١كيلو وزنش كمه  كلا وزنش كمه  دكتر كفت شير خشك بدم  روزي ٣بار  هر بار ٣٠ تا

ببلاك داد

حساسيت ممكنه داشته باشه بهش؟خوبه ببلاك؟

بجه م ٤ماهشه تازه واردش شده  

الان سوال من اينه كه شير خشك واقعا رو وزن اثر داره؟

بعد اين كه مصرف بجه من كمه  ولي تاريخ انقضا ٤هفته بعد از باز كردن شير هست  درسته؟بعدش خوب نيس استفاده بشه؟

ممنونم

میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )

عزیزم شیرخشک نان ۱ بده بهش در عرض یه هفته ۱کیلو وزنش اضافه میشه اگه روزی ۳بار بدی و واقعارو وزن تاثیر داره اشناهای ماهم برای جراحی بچش شیرخشک و شیر خودشو داد وزنش عالی شد

خدای مهربونم بابت همه چی شکرت شکررررررر💖💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💓💓💓💓💕💕💕💕

اخه عزيز جان به نام حساسيت نشون داد إسهال شد  طفلكي كلي لاغر شد

میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب بعد ٤هفته اكه توش موند بريزم دور بقيه شيرخشك رو؟؟؟به درد نميخوره؟

2740

بچه ۴ماهه بایدهفته ای ۳تاقوطی شیرخشک بخوره.البته اگ شیرمادردرکنارش باشه میشه هفته ای یک قوطی یاکمی بیشتر.یکباردرمیون شیرخودت و بچه روبده ۳۰سی سی هم برای هروعده برای سن بچه شماواقعا کمه.بایدهروعده ۱۵۰سی سی بخوره نرمالش اینجوریه.بازم به اعداد و ارقام توجه نکن هرقدربچه اشتهاداشت بهش بده

ممنونم ياسمين جون  كمك خوبي كردي

اره توتي جان. درسته عزيزم  

مهديار خوبه  فعلا عمل دوم بخاطر حال بد من عقب افتاده  

قرار بود امروز تهران باشه  اما نشد

اخه مامان دارين جانميترسم شير خودمو نخوره    اكه حساسيت نشون نده بيشتر ميدم انشاالله

توتي جان خودمم ميدونم ولي كسي توجه نميكرد به حرفم  نميذاشتن بهش شير خشك و كمكي بدم  امروز دكترش بالاخره كفت ٩٠٠كرم وزنش كمه  بهتره كمكي بديم  

2706