2733
2739
عنوان

به خواستگارم راجب برادرم بگم؟؟؟

267 بازدید | 23 پست

برادرم از بچگی خیلی منو اذیت میکرد و کتکم میزد و الان چند ساله قطع ارتباطیم و نمیخوام هیچوقت ریختشو ببینم. حالا خواستگارم علتشو پرسیده بنظرتون بهش واقعیتو بگم؟ 

بگو کاری ب کار هم نداریم. سر بسته بگو با جزییات کامل نگو . داداشتو بد نکن پیشش

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

نه

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن نگو ،بگو دعوامون شد و اینا منم تصمیم گرفتم دیگ باهاش رفت و آمد نداشته باشم چون اعصابم راحت تره

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔

سربسته بگو... کامل اطلاعات نده

اگه این خواستگاری قراره جدی جدی به ازدواج ختم بشه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2740

نه چ ربطی ب خاستگار داره

حتی نامزد هم شدین و شد شوهر همه چیو نگو سربسته بگو 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

اینکارو نکن فردا تیکشو بهت میندازه

مثلا اگه فردا مادرشوهرت یا خواهر شوهرت اذیتت کردن خواستی به شوهرت شکایت کنی برادرت رو به روت میاره

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم

بگو برادرت سرش شلوغه و بهمین دلیل وقت زیادی برای معاشرت و ارتباط نداره و درونگراست. بگو تو تنهایی راحت تره. 

بهیچ عنوان نذار دیگران بفهمن کتک خوردی و آزار دیدی، چون بخودشون اجازه هر رفتاری میدن. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2706