2737
2734
این مسئله فرهنگیه قصد پز دادن نیست
انسانها براساس تربیتشون در موقع خشم رفتار های متفاوتی دارند
یکی به خودش اجازه میده اینکارو بکنه یکی نه چون تربیتش این اجازه رو بهش نداده
خانم خودش هم اگه اینو روا بدونه احتمالا کارش به کتک خوردن می رسه
بهتره بجای اینکه این قضیه رو عمومی و عادی و اصلا همگانی اعلام کنید دنبال علتش باشید و درمانش کنید
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
بچه ها خواهش می کنم بسه دیگه .... این بنده خدا معلومه خودش از این وضعیت ناراحته شما با حرفاتون بیچاره رو پاک از زندگی نا امید کردید ان شا... همه خانواده ها همیشه تو صلح وصفا باشن اما من تو زندگی درس خوبی گرفتم واون اینه که هیچ وقت تو هیچ شرایطی کسی رو منع نکنید..... به قول قدیمیا( منع در خونته ) اما لعیا جان تو بیشتر از هر کسی به خصوصیات شوهرت واقفی وتومیدونی دوستت داره وچقدر حاضره به خاطر خانوادش از خود گذشتگی کنه مردا البته بعضیاشون وقتی بابا میشن یه خورده اولش جو گیر میشن تو سعی کن اول با گذشت ودوم با اون رفتار مادرانت کاری کنی که شوشوت فکر نکنه تو بی خیالی واون ... در کل اخر زمان که نشده ... اگه به قول بچه ها اون دوره گذشته که مرد رو زن دست بلند کنه پس چرا تو اون دوره احترما از هر جهت بیشتر بوده چرا اینقدر عشقا واقعی تر بوده چرا امار طلاق پایین بوده من فکر میکنم الان واین دوره زمونه زنا وقیع تر وپر روتر شدن وگرنه مردا همون طورین من خودم زنم اما نمی خوام خودم رو گول بزنم زنا به خاطر شرایطی که بهشون دادن تغییر کردن زندگی قشنگه به شرطی عینک تیره رو از چشممون برداریم در ضمن قبل از این که بریزید سرم من هیچ قصد بدی در مورد حرفام نداشتم ومحضا واسه دوستمون ناراحت شدم وراهنمایی کردم البته از دیدگاه خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مشکل رو بگو عزیزم...گاهی یه همچین اتفاقی پیش می اد هر چند که نباید پیش بیاد اما ...غصه نخور...برای رفع این مسئله بهتره سعی کنید که موقع عصبانیت خیلی خودتون رو کنترل کنید ( چه زن و چه مرد)
2728
دوست عزیزمادرمن خیلی ازپدرم کتک خورده وتحمل این مسئله برای من خیلی سخت بودالبته مادرم هم زبان خیلی تندی داشت وموقع دعواحرفهای خیلی بدی نثارهم میکردند.
من جزوشروطم با همسرم موقع خواستگاری این بودکه حتی باهم تندحرف نزنیم چه رسدکه کتک کاری. بعدازشش سال زندگی باهسرم پی برده ام که اونازنین ترازانست که بازن مثل حیوان رفتارکند. البته گاهی اوقات این من هستم که دراثرخستگی ناشی ازنگهداری دوکودک دست تنهاعصبی میشم وباهاش بدحرف میزنم.
سلام اره من از شوشو اصلا کتک نخوردم خیلی مهربون و منطقیه
اما از شوشوی سابقم یه چند باری نوش جان کرده بودم که خدا نسیب نکنه خیلی بد مزس
سنگها شاید....ولی گنجشک ها هیج وقت مفت نبودند.........قلبشان همیشه میزد....!!
2738
یه جایی خوندم که از هر 5 تا زن 3 زن موجب آزار و اذیت شوهراشون قرار میگیرن . این عین واقعیته .

من هم اوایل زندگی از این جور مشکلات داشتم ولی خدارو شکر الان مثل دو تا بچه آدم داریم زندگی می کنیم . به نظر من مردایی که دست بزن دارن از پدراشون یاد گرفتن . پدر شوهر من هم دست بزن داشت و گویی خون مادر شوهرم رو تو شیشه کرده بود .

از نظرات همگی واقعا سپاسگزارم.

بعضی از عزیزان گفتن که خانم خودش اینکار رو باطنا قبول داره واجازه اینکار رو میده. باید بگم که من اصلا از اول هم وقتی در این مورد که آقایی رو خانمش دست بلند میکنه می شنیدم یا می خواندم هم تعجب می کردم که مگه واقعا همچین مساله ای هنوز هم وجود داره و با خودم می گفتم حتما در صورت مواجه شدن با این مساله حتی یک لحظه هم تحمل نمی کنم و چنین می کنم و چنان می کنم... . اما حال می بینم که افکارم غیرواقعی بودند و واقعا درمانده شده ام.
برخی از عزیزان هم راهنمایی کردند که باید دفعه اول تذکر می دادم و صحبت می کردم. من دفعه اول بعد از اینکه آروم شد و تو یه فرصت مناسب گفتم که رفتارت برام عجیب بود و اصلا انتظار چنین حرکتی را ازت نداشتم که اون هم قبول کرد و معذرت خواهی کرد. اما از اون به بعد چندبار تکرار شده که یکبار هم بهش گفتم که وقتی اونطوری رفتار می کنی من از زندگی سیر میشم و دیگه نمی خوام لحظه ای زنده باشم که ظاهرا پشیمون شده . اما باز هم همون آش و همون کاسه ست. دیگه نمی دونم بهش واضح بگم که نباید منو بزنی.
یکی از نظرات هم این بود که میخوام موضوع رو همگانی کنم درصورتی که من سوال مطرح کردم و می خواستم مطمین بشم و جمله ام خبری نیست که بخوام موضوعی رو قطعی اعلام کنم که باز هم جای بحث داره.
در مورد مشاوره هم متاسفانه شهرمون زیاد بزرگ نیست و امکان مشاوره نداره.
اینکه از پدراشون یاد گرفتن درسته. چون پدرشوهرم هم دست بزن داشته که متاسفانه بعدا فهمیدم.

باز هم ممنونم از اینکه نظراتتون رو با من درمیان گذاشتین تا بدونم مردهایی هم هستند که دست روی همسرشون بلند نمی کنند.
ای بابا یعنی هنوزم اینجور مردا پیدا میشن خوب تو هم هر وقت دیدی خوابید پاشو تا جون داری به قصد کشت بزنش تا دلت خنک شه هههههههه شوخی کردم یه موقع نکشیش!
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
لعیای عزیز،

من خودم رو محدود به جواب دادن به سوال شما کردم و در عین حال سعی کردم که در پاسخ خودم توجه خانمهای تازه ازدواج کرده یا در شرف ازدواج رو به نکته ای جلب کنم که مانع قرار گرفتن اونها در وضعیتی شبیه وضعیت شما بشه. ولی واقعا متاسفم از اینکه نتونستم کمکی برای حل مشکل شما بکنم. فکر می کنم که با این نظرسنجی شما به جواب سوال طرح شده در عنوان تاپیکتون رسیدید. از پست آخرتون معلومه که خانم محترم و فهمیده ای هستید و امیدوارم حالا که بر ما روشن شده که همسرتون نیاز مبرم به مشاوره دارن بتونید مشاوری خوب یا فردی امین و فهمیده از نزدیکانتون رو برای صحبت کردن با ایشون پیدا کنید. منم براتون آرزوی موفقیت در پرتو صبر و بردباری دارم.
2706