2733
2734
عنوان

یه سوال در مورد سرخجه...

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 18 پست

مريم جان براي درد و تورم غدد لنفاوي ايبوپروفن ٦٠٠ ميلي بخور يا اگه جواب ندادتركيبي از اين و استامينوفن ٥٠٠ هر ٨ ساعت.تورم غدد و در مفاصل ممكنه تا هفته ها طول بكشه

جهت درمان خارش هم چاي بابونه دم كنيد و اب چاي رو صاف كنيد و پوست سر رو باهاش مرطوب كنيد نيم ساعت بعد دوش بگيريد اميدوارم كمك كنه بهتون☺️

آنجا که راه نیست,خدا راهگشاست.عضو انجمن دندانپزشکان اروپا و آمریکا,۳۷ ساله
میگن نباید گرمی بخوری اویشن و پونه هم طبعش گرمه برای عفونت دیگه موندم چیکار کنم بعد از تب مالت یه مدت عفونت گوارش گرفتم یعنی درعرض ۴ماه سه تا عفونت

در أسرع وقت به يك دكتر هومئوپاتي مراجعه كنيد 

آنجا که راه نیست,خدا راهگشاست.عضو انجمن دندانپزشکان اروپا و آمریکا,۳۷ ساله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خسته نباشید من تازه واردشدم ...من تاحالا۲بارسقط داشتم بچه هاتو۸.۹هفتگی قلبشون وایمیستاد.الان تحت نظر دکتربودم دکتر گفت حامله شو ازمایش سرخجه ام داده بودم مشکوک بود حالاکه حامله شدم میگه نباید میشدی حالادوباره ازمایش دادم عددش شده یادم نیست چندشده ودوباره ازمایش دادم عددش شده۷۳ دکترخودش موند چی بگه ومن هیچ علائمی هم نداره کسی میتونه بهم کمک کنه خواهش میکنم ذهنم خیای درگیره الان۷هفته و۵روزمه

2728