2726
عنوان

میشه بیاین کمکم کنید؟؟!!!!

730 بازدید | 28 پست

سلام،بچه ها من نمیدونم چرا اینجوری شدم همش انگار از زندگیم ناراضیم و دنبال بهونه

شوهرم خیلی کم تو کارای خونه بهم کمک میکنه همونم بعد از ۱۰ بار که بهش میگم بزورو با صدتا غر انجام میده تهش همون زباله بیرون گذاشتنه!

تو بچه داری هم که دیگه هیچی،مثلا من تا بخوام برم برا دخترم شیر بزنم و بیام بچه رو نمیگیره تا گریه نکنه میگه نمیتونم من بلد نیستم (الکی میگه)!

تازه بعد از بدنیا اومدن دخترمون خیلی از هم دور شدیم خیلی رفتارش سرد شده طرز حرف زدنش عوض شده رابطه هم که شده ماهی ۱بار!!!!!!

برای همه ی این چیزا ما هر روز بلا استثناء دعوا داریم آخه برعکس اون،همه ی مردای اطرافمون کاری و خانواده دوست و درکل هرکاری اون نمیکنه همه رو انجام میدن اونم با یه اشاره!!!!

امشب بعد از دعوا بهم گفت ازم خسته شده،عصبیش کردم با بهونه گریام از خونه فراری شده بخاطر این اخلاقای گند من 😭😭😭😭😢

حالا شما بگید بنظرتون من مقصرم؟؟؟!!!!

توروخدا برا حل مشکل دخترم یه صلوات بفرستید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا رفتارای اشتباه خودشو نمیبینه فقط تا من میام بهش میگم چرا اینکارو کردی یا نکردی زود عصبانی میشه میگه تو خونه رو واسم کردی جهنم،خسته نمیشی اینقد به این و اون نسودی میکنی !!!!!😢

نه شما مقصر نيستي 

كم كاري از ايشون هست

تمام مردا فكر ميكنن ما زنا غر غرو هستيم 

ي مدت كاري به كاريش نداشته باش 

سعي كن خودت كارات رو انجام بدي 

تا نتونه عتراض نكنه بهت   

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

کلا بعد از بدنیا اومدن بچه زندگی عوض میشه فشار واسترسی که از بچه داری و کارهای خونه به زن وارد میشه اونو بدخلق وافسرده میکنه که لازمه مرد خونه با کمک کردن اونو دلگرم کنه نزاره همه کارها رو دوش زن باشن

مامان كوچولو اتفاقا خود مردا خيلي حسود هستند 

توام بهش بگو خودت حسودي 

باجناق داره ?  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

شوهرم مرد خوبیه من عاشقشم ولی واقعا این کاراش آزارم میده

آخه زندگی که یکی دو روز نیست همش بگی خب عیب نداره میگذره..

آره میگذره ولی یکی رو پیر و شکسته میکنه ک میگذره یکی هم نه،هربار که میبینیش انگار جوونتر شده....

از يك سالگي تا دو نيم سالگي أوج سختي كودك سعي كن كمتر بهش كار بگي اوني كه ميخواي صدبار به شوهرت بگي انجام بده باغر خودت انجام بده حداقل ارامش داري منم دخترم ١٤ ماهشه بچه داري سخته تحمل كن ميگذره هركي ميگه اسون يا دروغ ميگه يا كمكي از خانواده اش داره 

2706