2737
2734
عنوان

سوال شرعی از مامانای شیرده

816 بازدید | 35 پست

دختر من الان 13ماهشه و در طول روز کمتر شیر میخوره یعنی سعی میکنم بیشتر با غذا و تنقلات سیرش کنم فقط صبح که از خواب بیدار میشه و عصر ک میخواد بخوابه شیر میخوره. تو خواب هم دو سه بار بیدار میشه یکم مک میزنه دوباره میخوابه

حالا بنظرتون من میتونم روزه بگیرم؟ شیر خودم کم نمیشه؟ 

کسی بوده که تو شیردهی روزه گرفته باشه؟

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"

سلام.منم دخترم تو 16 ماهه

ولی خیلی شیر میخوره

واقعا ضعف میکنم از گرسنگی

اگه بتونی بگیری باید بگیری

یه روز امتحانی بگیر ببین حالت چطوری میشه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
سلام.منم دخترم تو 16 ماههولی خیلی شیر میخورهواقعا ضعف میکنم از گرسنگیاگه بتونی بگیری باید بگیرییه روز امتحانی بگیر ببین حالت چطوری میشه

فقط میترسم رو شیرم تاثیر بذاره و کم بشه چون الانم خیلی شیرم زیاد نیست

آره بهترین راهش اینه امتحانی بگیرم ببینم چی میشه

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
به نظرم روزه نگیر.از کجا معلوم رو شیرت اثر نزاره بچه گناه داره

نمیدونم والا

بعدا حوصله م نمیشه قضاشو بگیرم

همین الانشم 40روز روزه قضا دارم

کاش نمیخواست قضاشو بگیری😭😭😭

2738
دختر من زیاد غذا نمیخوره با شیر من زنده است فعلا  اینقدر دلم هوای روزه و افطار کردهسومین سالیه که نمیگیرم

😂😂😂

منم خیلی هوس کردم

احساس میکنم از بعد زایمان خیلی از حال و هوای معنویات دور شدم

دلم یه بغل خدا میخواد😢😢😢

قطعا رو شیرت اثر میذاره. من خودم یه روز که مایعات زیاد میخورم خیلی شیرم خوب میشه . و نکته ی دیگه اینکه بچه ی این سنی واقعا انرژی میبره ادم ضعف میکنه

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
قطعا رو شیرت اثر میذاره. من خودم یه روز که مایعات زیاد میخگرم خیلی شیرم خوب میشه . و نکته ی دیگه اینکه بچه ی این سنی واقعا انرژی میبره ادم ضعف میکنه

وای آره 

تازه قبلا ک روزه میگرفتم عصبی میشدم

الان که با این بچه فضولی ک من دارم خوش خوشی عصبی شدم وای بحال اینکه روزه هم باشم😱

تا دوسال نباید روزه بگیرید .اصلا اصلا در دوران شیر دهی نباید روزه بگیری خانومی

ممنون عزیزم

تا دوسال نباید روزه بگیرید .اصلا اصلا در دوران شیر دهی نباید روزه بگیری خانومی

روزه گرفتن به شرطی که مادر بتونه ایرادی نداره. من خاله ام سر هر سه تا بچه اش که شیر میداد روزه هم میگرفت تازه اون سرکارم میرفت. بستگی به بنیه و توان هر کسی داره

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2706