2726

سلام دوستان گلم، من يك هفته هست كه متوجه شدم باردارم. هفت ماه پيش يك سقط در هفته ي هفت بدليل توقف ضربان قلب جنين داشتم. اين دفعه يه مقدار نگرانم. اگه اطلاعاتي درباره ي بايد ها و نبايدهاي بارداري و همچنين رژيم غذايي مناسب براي اين دوران سراغ داريد، ممنون ميشم بهم بگين.

عزیزم اول مبارک باشه ایشالا با سلامتی و راحتی این دوران رو بگذرونی و از همه لحظاتش لذت ببری. دوم توکل کن به خدا،

بزرگترین نباید تو این دوران، نگرانی و استرسه...

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سیر و زعفرون و کرفس و گل گاو زبون و دارچین به مقدار زیاد نباید مصرف کنید.

زعفرون در حد رو برنج مشکلی نیست منعش برای حدودا یه گرم خطرناکه

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
خانومایی که تازه فهمیدین باردارین.منم تازه 2 روزه فهمیدم.از کی میرید پیش متخصص؟

من بعد از آزمایش اولم رفتم ولی چون بتام پایین بود گفت دو روز دیگه تکرار کن و بیا و من هم رفتم. وقت بعدی رو واسم یه ماه دیگه داد

کلا گرمی سعی کن نخوری

میوه و چیزایی که دلت میخاد بخور 

بجز ممنوعیات 

مثل دمکرده ها و کرفس و زعفرون و

سوسیس کالباس وگوشت   کبابی و مرغ و تخم مرغ نیم پز

کلا باید گوشت کامل طبخ بشه...

زرشک هم مصرف نکن 

سس مایونز هم نخور

آبغوره هم زیاد مصرف نکن

بارداری خوبی رو برات آرزو میکنم

تانریم امودوم سنه باغلیدی...

سلام مبارک باشه با دل خوش.

غذاهایی که طبعشون گرمه رو فعلا نخور.

زعفران و زرشک رو حذف کن چون باعث سقط میشن.

میوه های تازه و آبدار بخور.استراحت کن بخصوص تا آخر هفته 20.

اصلا غذای مونده مثلا مال دو سه روز پیش رو حتی اگر خوب توی یخچال نگهداری کردی نخور که باعث تیرگی پوست جنین میشه.

فست فود و سس و سوسیس و کالباس حذف.

لبنیات خوب بخور.

قرآن بخون...با آدمایی که انرژی مثبت میدن رفت و آمد کن.

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

میوه تازه هر روز بخورین.

مغزها بسیار مفید هستن تو بارداری. بادام، پسته، فندق 

آب فراوان. حداقل هشت لیوان آب رو در حالت عادی برای کارکرد طبیعی کلیه ها و خشک نشدن بدن باید خورد. باردارها علاوه بر این هشت لیوان، آب میوه ( ترجیحا طبیعی) هم بهتره استفاده کنن.

اینا رو من نمیگما، یا از متخصص زنان شنیدم یا تو کتابهای مربوط به بارداری ( با ذکر منبع) خوندم! 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین