2737
2734
عنوان

دی جی کالا مزخرف

320 بازدید | 54 پست

۴ فروردین سفارش دادم

قرار بود ۱۴ ام بیاد

نیومده زنگ زدم گفتن ۲۴ ساعت بعد باز هی ۲۴ ساعت بعد

الان میگن ۲۳ ام میاد

چقد مزخرف شده دی جی ک الا

پولشم جلو جلو گرفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره جدید اینطوری شده البته عید که خیلی خر تو خره

پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
2738

احتمالا به خاطر شلوغی عید بهم ریخته یکم ، چون من زیاد ازش خرید میکنم ، معمولا خیلی منظم هستن و دقیق سر همون تاریخ میارن بسته رو 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

کلا من خرید نمیکنم دیگه از اونجا.

هزینه ارسال بالاس

همون هزینه ارسال بزاری رو پول خودت (چون اختلاف قیمت از ۵۰ به بالا نمیشع)تو شهرتون میتونی بخری خودشم سریع و مطمعنه

فروشندگی توش هم سودی نداره‌ . شوهرم اکانت فروشندگی شو داره. مثلا یک جنسی رو به یه قیمتی می‌ذاره .سی درصد رو د یجی کالا مال خودش می‌کنه هفتاد درصد رو به فروشنده میده اونم یک ماه این حدودا بعدتر

2706