2752
2734
بنظرت همشون اینجورین اولش سختگیر و بعدش بهتر میشن؟

چند ساله ازدواج کردین؟

ببین مت هفت ساله هیچ امیدی بهش نداشتم 

بعد این اتفاقات تو جامعه نمیتونم اسمشو بگم تعلیق میشم 

بعداون خیلی بهترررر شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری

میگفت موهاتو چتری نزن یهو میرفتم میزدم رژ قرمزمیگفت نزن میزدم میرفتم محل کارش.باهاش بحث یا لج نمیکرد شوخی شوخیپیش رفتم

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.

یمقداری تغییر کرده 

قبلا میگفت چادرسرکن بعد خودش گفت چادروبزار کنار 

قبلامیگفت تنها نری بیرون الان نه گیرنمیده البته دراینکه تنها نیستمم بی دلیل نیست سه تابچه انداخته دنبالم😂

واینکه تقریبا ۱۷سال از زندگیمون میگذره خب یه شناختی بوجود میاد که حساسیته کمترمیشه

بازم خداروشکر

اره 

ولی خب بعضیوقتا بازم یه حرفایی میزنه ادم میترسه 😬یمدت توماشین میشستیم دعواداشت که چرا بیرون و مغازه هارو نگاه میکنی 😫

یه سری مسافرت بودیم من توماشین نشسته بودم دستم رو لبه درماشین بود از یه اقایی سوال پرسید من دستم همونجا بود اونم اومدجواب بده بعد رفت نمیدونم چرا این عصبی شد گفت اگه یه باردیگه دستتو بزاری رو درماشین دستتومیشکنم😬هنوزم دلیلشو نفهمیدم

من احساس میکنم یک مقداریش ما عادت میکنیم فک میکنیم اخلاق شوهرا بهتر شده

2706