2733
2739

دوستان از آبان که هرماه یک جلسه میرم لیزر پشت لب و چونه

الان تقریبا یک یا دوماهی که موهام خیلی کم شده و دیگه با تیغ نمیزنم چون احتیاجی ندارن

حالا سوالم اینکه لیزر رو ادامه بدم همچنان هرماه برم یا کافی دیگه نرم؟

دوره اتو کامل برو خب 

این همه هزینه کردی ولش کنی؟

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم یه ماه رفتم

خیلی کم در اومده 

راضییی ام

داشتم ب مامانم میگفتم خب بسه دیگه، همینجور باشه عالیه😂😂

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌

مامان من ۵ ماه که مو درنیومد دیگه نرفت

بعد یکسال همه‌ش برگشت

ولی پیشونی رو کامل رفت و سالهاست مویی نداره

خودمم که هنوز تازه شروع کردم  نمیدونم

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738
دوره اش چند وقت هست؟ به من گفتن کم رنگ شد نیا 

۸ جلسه باید کامل بری

یه سال اول ۶ ماه یه بار

بعد سالی یه بار

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣