2733
2734
عنوان

چرا موقع پریودی همه جا ب گوه کشیده میشه بجز نوار 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 107 پست

پوشک بچه بگیر

هم نرم هم بزرگ جذبش هم بالا

سلام دوست قشنگم🌱وقتی داخل یه تاپیک کامنت میزارم یعنی طرف صحبتم استارتر هست حالاممکنه نظرم سهوا غلط باشه یا هرچی... بالاخره ادم گاهی ممکنه اشتباه کنه... پس ازتون خواهش میکنم ریپلای نکنید🙏🙏🙏چگونه میشودبه شاخه ی شکسته فهماندکه بادعذرخواهی کرده است؟ 🥺محموددرویش.تو تاپیکهای خیانت خدایی نمیدونم چی بگم، کاش میشدکورمیشدم ونمیدیدم که همجنس های خودم دارن اینجورآسیب میبینن، 🥺🥺🥺 خواهش میکنم اگر کسی به اسم فاطمه شهرآبادی ۲۴ساله میشناسین بهم بگین دوست عزیزمه که خیلی وقته بیخبرم ازش... اگرازتو درباره ی غزه پرسیدند. بگودرآنجاشهیدی شهیددیگری راحمل میکنه وشهیددیگری ازاوعکس میگیردوشهیددیگری براونمازمیخواند🥺🥺🥺🥺🥺بایدبه این بلوغ برسیم که نبایددیده شویم؛ کسیکه بایدببیند، میبیند. شهیدحاج قاسم سلیمانی
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 راحت بود جدی؟تصورش هم خنده داره

ببین خیلیییییی،خیلیاااااااا😅😅اگه گرون نبود دیگه بجا نوار پوشک میخریدم🤣🤣خودمم خواستم واسه شوهرم تعریف کنم مرده بودم از خنده😁

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خیلیییییی،خیلیاااااااا😅😅اگه گرون نبود دیگه بجا نوار پوشک میخریدم🤣🤣خودمم خواستم واسه شوهرم ت ...

🤣🤣🤣🤣🤣

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊