2726

سلام بچه هاشوهرم پیام داد دیروز وازطریق یه پیام گفت بیا گفتم حرفادارم و...حرفاموزدم گفتم جلوهمه دفعه دیگه ازت همچین خیانتی ببینم خودت بادستای خودت طلاقمو میدی ومهریه ام هم تا قرون اخر میدی.گفت باشه.بعد سر یه موضوعی که خواهراش میفهمیدن اینستامو پاک کرد دارم میترکم.دیگه نمیدونم چطوری واردپیچش بشم.راهی بلدید؟؟؟ازطریق مرورگر یا....

خداجونم شکرت...منتظرم کمکم کنی...😗😗

نیل عزیزم..بیخیال شو گلم..خودتو آزار نده...این قسم خوردنام همه کشکه

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازش تعهد کتبی میگرفتی نیل...زبونی که ارزش نداره

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند

من که یکساله با مرورگر میرم تو اینستاگرامم برنامشو ندارم گوشیم ویروسیه نصب نمیش حوصله درست کردنشم ندارم. بزن اینستاگرام.کام بعد که اورد ازت یوزر پسورد میخواد بعد وارد فضاش میشی بی برنامه

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
من که یکساله با مرورگر میرم تو اینستاگرامم برنامشو ندارم گوشیم ویروسیه نصب نمیش حوصله درست کردنشم ندارم. بزن اینستاگرام.کام بعد که اورد ازت یوزر پسورد میخواد بعد وارد فضاش میشی بی برنامه

گلم همین کاروکردم امامثل اینستا نمیشه ببینی چه پستایی رولایک کردی

یااصلی ترین چیز اینکه نمیشه دایرکت رودید.اگربلدی بهم یادبده خودم نفهمیدم چطوریه

گلم همین کاروکردم امامثل اینستا نمیشه ببینی چه پستایی رولایک کردی

نه نمیتونی ببینی چه پستایی رو لایک کرده. نمیتونی پیام بدی بهش. ولی فالوراشو میتونی ببینی عین اینستاگرام و کامنتاشو

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
نه نمیتونی ببینی چه پستایی رو لایک کرده. نمیتونی پیام بدی بهش. ولی فالوراشو میتونی ببینی عین اینستاگرام و کامنتاشو

این طوری که خیلی بده😢😢