2752
2734
عنوان

استرس بارداری یطرف حرفای مادرشوهرم یطرف

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 28 پست
والا همسرت وقتی میبینی غذا کم و سرده ولی باز میگه بده ببرم دیگه خودش باید جواب مادرش رو میداد نه این ...

نه شوهرم زنگ زد ساعتای ۱۰ اینا بود ۱۱ میاد از سرکار گف سریع یه بشقاب غذا بده پدرم اگه هست که مامانم غذا نزاشته منم گفتم باشه و دیگه سریع بردم ولی خب گفتم گرمش کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا گفتم به شوهرم که من باید استراحت کامل باشم اینم لطف کردم  اره بخدا سر سقط اولم چه حرفا ک ...

فقط استراحت کن نزار بدنت به سقط عادت کنه. غذا هم تا یه ندت از بیرون بگیر

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
2731

شوهرت نباید حرف مادر شوهرت رو بهت خبر میداد 

حداقل باید مراعات بارداریت رو میکرد  که دچار استرس نشی 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
چقدر بی درکن ولش کن  ببخشید میپرسم شما سقط داشتی الان امپول دور ناف میزنی؟

من میزنم عزیزم 

بعلاوه آسپرین 

از روزی که جواب آزمایشم مثبت شد دکتر برام نوشت 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
اهم خیلی ناراحت شدم اصلا کل سیستمم بهم ریخت

استرس سمه تو بارداری   سعی کن بیخیال باشی 

سیب آرام بخشه   یه دونه سیب بخور آروم شی 

بسلامتی گلم دکتر دیروز به من گفته باردار شدم باید بزنم یعنی باوجود امپولا دیگه خطری نیست؟

نه عزیزم خطری وجود نداره 🤗

ان شاء الله فقط تا سریع بیبی چکت مثبت شد برو دکتر تا برات بنویسه