2733
2734
اخ دقیقاااا میدونم اگه برم باید عوض کنم پد رو برای همین حوصلم نمیکشه😂😂😂

منکه پنج شیش روزه ویروس گرفتم از بس تب کردم دیگه جون ندارم از جام پاشم الانم اگه سر گوشی ام چون سرم زدم حالم خوبه ...اصلا حال دسشویی رفتن ندارم سرم گیج میره😑💔

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2731
افرین حتما باید زور بزارم بالا سرتون؟😂❤️

😂😂😂

باور کن نبودم الان اومدم 😂😂😂 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری..                         اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری!  بحث بحثه انتظاره🌚✨
چراااا اینووو گفتییی     الان تا صبح فک میکنم سوسک تو ...    

حقتونه 😼😂❤️

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
وای من پام نیست برم بپوشم که خطریه سوسک 🤣

نه دیگه گفتم تو شرت وقتی پات نیس یعنی تو در امانی

حقتونه 😼😂❤️

بدجنش نشو  

ای بی وفای سنگدل قدرناشناس! /از من همین که دست کشیدی تو را سپاس /با من که آسمان تو بودم روا نبود /چون ابر هر دقیقه درآیی به یک لباس...🖤/چِه‌دیدی‌شایَد‌این‌شَب‌آخرین‌شَبَم‌باشَد...💔️
[QUOTE=334207840]هیچی مریضی و تب و   تا میتونی ناز کن این چند روز و حالشو ببر😃😃😃😃

وای شوهرم بنده خدا از بس ظرف شسته خسته شده بچم من خودم خونه مادر شوهرمم کلا هممون گرفتیم اون رفته خونه ظرفای مهمونی چند روز پیشو شسته🥲

2706