2733
2734
عنوان

بچم ۸ روزشه شبا خیلی گریه میکنه

163 بازدید | 33 پست

روزا خوابه هر دو سه ساعت پامیشه شیر میخوره ولی شبا بیدار میشه گریه میکنه دیگ سینه رو نمیگیره جیغ میزنه نمیدونم چیکنم😰؟انگاری یجاش درد میکنه بهونه میگیره شیر نمیخوره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شایدکولیک داره زیره سبزدم کن بخوربرادلپیچه جفتتون خوبه برازردی هم عالیه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728
2740

تا سه ماهگی همینه تا بخواد به ساعت شبانه عادت کنه طول میکشه و اینکه دستگاه گوارششون باید به شیر عادت کنه اوایل سخته و نفخ میکنن ببر دکتر براش دارو ضد نفخ میده من دخترم قطره کولیکز المانی میدادم خوب بود سعی کن ماساژش بدی و خوب اروغشو 5 دقیقه بگیری

خودت گل پونه و عرق نعنا بخور 

غذای نفاخ نخور 

پشت بچه از زیر لباس ماساژ بده (محبت فیزیکی داشته باش, ممکنه ترسیده باشه)

زاغ ، سرش و دستش بزن.

اسپند دود من 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

دل درد داره ، برای کولیک زوده هنوز ، احتمالا همراه شیر هوا میخوره برای همین نفخ میکنه و درد داره . 

شیر خوردنش صدا داره ؟ یعنی صدای قورت قورت میشنوی با مکیدنش ؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706