2737
2734

من که برای پسرم مولفیکس استفاده کردم قبلش هم کانفی 

پوشک اگه سایزش درست انتخاب بشه و به موقع تعویض بشه نم نمی‌ده 

مثلا هستن خانمهایی که صبح که پوشک میکنن بچه رو،تا آخر شب هم عوض نمیکنن انتظار دارن نم هم نده 

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من که برای پسرم مولفیکس استفاده کردم قبلش هم کانفی پوشک اگه سایزش درست انتخاب بشه و به موقع تعویض بشه نم نمی‌ده مثلا هستن خانمهایی که صبح که پوشک میکنن بچه رو،تا آخر شب هم عوض نمیکنن انتظار دارن نم هم نده

من هم مولفیکس هم کانفی بستم شده نیم ساعت بعد بستن بمحض پی پی بچه نم میده سایزشم با وزنش تناسب داره از کناره ها نم میده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
عزیزم کناره هاش محکمه؟

آره محکمه منم پوشکای مختلف زیاد استفاده کردم ولی فقط از همین راضی بودم 

خواهر شوهرمم استفاده میکنه راضیه

البته باید ببینی چی به بچه میوفته یه وقت به پوشکش حساسیت نداشته باشه 

دلتنگ روزهایی هستم که میتوانستم از ته دل بخندم😢😢
بسته ای‌چنده عزیزم؟

الان فك كنم دور و بر پنجاه باشه ٤٠تاييش

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
آره محکمه منم پوشکای مختلف زیاد استفاده کردم ولی فقط از همین راضی بودم خواهر شوهرمم استفاده میکنه راضیهالبته باید ببینی چی به بچه میوفته یه وقت به پوشکش حساسیت نداشته باشه

ممنون امتحان میکنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من هم مولفیکس استفاده کردم هم کانفی هم مای بیبی مولفیکس خیلی افتضاحه من اصلا راضی نیستم اما مای بی بی وکامفی خوبه البته مای بی بی بهتره 

خب عزیزم باید حواست باشه بچه که پی پی کرد زود پوشکشو عوض کنی پوست بچه خیلی حساسه زود میسوزه

برای حامله شدن همه مامانای منتظر یه صلوات بفرستید مرسی
2706