2410
2553
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست
سلام رز جان من الان متوجه شدم سايت درست شده،من متوجه شدم فقط برا احتياط ميپرسم كه مطمئن شم،من از روز اول از ختم سي شروع ميكنم و تا اخر ماه به ختم پنجاه نه ميرسم پشت سر هم، و هر روز يه نيت دو نفر كه اسمشون نوشته شده

آفرین کاااملا درسته.اسم اونایی که توی پرانتز هست کسایی هستند که باید به نیتشون خونده بشه.فقط برنامتو لایک کن و از تقسیم بندی ختمها هم اسکرین شات بگیر

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
آفرین کاااملا درسته.اسم اونایی که توی پرانتز هست کسایی هستند که باید به نیتشون خونده بشه.فقط برنامتو لایک کن و از تقسیم بندی ختمها هم اسکرین شات بگیر

اسكرين گرفتم 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رز جان منم برناممو دیدم و متوجه شدم چطوره ممنون از لطفت حاجت روا بشی خواهر

عزیزم خیالم راحت باشه؟هم تقسیم بندی رو متوجه شدی هم برنامتو؟؟

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
2456

من واقعا گيج شدم

تو همه ليستا من روز بيستم افتادم

با ختم هاي مختلف

يعني تو يه روز بايد كل ختما رو بخونم يا چيكار كنم؟

به منم بگيد لطفا

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻
من واقعا گيج شدمتو همه ليستا من روز بيستم افتادمبا ختم هاي مختلفيعني تو يه روز بايد كل ختما رو بخونم يا چيكار كنم؟به منم بگيد لطفا

نه فدات شم.خوب دقت کن ببین چی میگم

اون لیست صفحه اول که تقسیم بندی حزبهاست رو همه باید داشته باشند.خب؟؟ که داخل اون لیست من تمااااام قرآن رو به صورت دوحزبی تقسیم کردم و روی هر دوحزب شماره گذاشتم برای راحتی کار و اسم هر تقیسیم بندی رو ختم گذاشتم.مثلا ختم۱:میشه ابتدای سوره حمدتاآیه۷۴بقره و به همین ترتیب

این برنامه هایی که میبینی گذاشتم هرکدوم مختص یک نفره که اسمش بالاش نوشته شده.مثلا نوشتم برنامه ختم قرآنی خورشیدخانم.یعنی این برنامه فقط وفقط برنامه خورشیدخانمه که باید طبقش قرآن رو بخونه .

این برنامه مخصوص شماست

برنامه ختم قرآنی مامان ماهانش

روز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۴۰

روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۴۱

روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۴۲

روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۴۳

روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۴۴

روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۴۵

روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۴۶

روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۴۷

روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۴۸

روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۴۹

روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۵۰

روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۵۱

روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۵۲

روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۵۳

روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم ۵۴

روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۵۵

روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۵۶

روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۵۷

روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۵۸

روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۵۹

روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۶۰

روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۱

روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۲

روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۳

روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۴

روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۵

روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۶

روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۷

روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۸

روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم ۹

حاجت روا ان شاءالله

طبق این برنامه شماباید روز اول ماه رمضان ختم شماره۴۰روبخونی که طبق اون لیست تقسیم بندی ختم۴۰میشه آیه۵۱قصص تا ۴۵عنکبوت

و به همین ترتیب روزهای بعدی طبق شماره ختم باید ببینی کجای قران روبخونی.اون اسمهایی که توی پرانتزه یعنی اون روزبه نیت اون دونفربایدقران روبخونی.بازم مثال میزنم

روز دوم:(زهراخانم-نازی خانم) ختم ۴۱

یعنی:شما روز دوم ماه رمضان به نیت زهراخانم و ناری خانم باید ختم شماره ۴۱ رو بخونی

متوجه شدی؟؟

خانومای عزیزم.اگه بازم کسی متوجه نشد بپرسه

یه گروه تل گ رام هم درست کردم واسه اطلاع رسانی بهتر.اگه مایل بودید عضوش بشیدوسوالاتونو بپرسید

https://t.me/joinchat/AAAAAEQO5sC4A5uVUKlzDw

2714
عزیزم ببخشید خنگ نیستم ولی سوالی دارم! یعنی همه افراد این گروه روز اول ختم ۴۰ رو میخوونن ب نیت اون دوتا خانم؟

نه عزیزم.دقت کن برنامه هرکس جداست.شماره هاشم جداست.

بالای هر برنامه یه اسم نوشته شده.مثلا نوشتم برنامه ختم قران مریم خانم.خب این یعنی این برنامه فقط و فقط مختص مریم خانمه.حالا شما باید برنانه خودتو پیدا کنی.ببین بالای کدوم برنامه اسم شماست.طبق اون برنامه و شماره های ختم پیش برو.

از لیست تقسیم بندی حزبها توی صفحه اول هم یادداشت بردار که بدونی طبق شماره ختم چی رو باید بخونی.

کمی بالاتر از پست خودت واسع مامان ماهانش کاامل توضیح دادم.اکه بازم متوجه نشدی بهم بگو

نه عزیزم.دقت کن برنامه هرکس جداست.شماره هاشم جداست.بالای هر برنامه یه اسم نوشته شده.مثلا نوشتم برنامه ختم قران مریم خانم.خب این یعنی این برنامه فقط و فقط مختص مریم خانمه.حالا شما باید برنانه خودتو پیدا کنی.ببین بالای کدوم برنامه اسم شماست.طبق اون برنامه و شماره های ختم پیش برو.از لیست تقسیم بندی حزبها توی صفحه اول هم یادداشت بردار که بدونی طبق شماره ختم چی رو باید بخونی.کمی بالاتر از پست خودت واسع مامان ماهانش کاامل توضیح دادم.اکه بازم متوجه نشدی بهم بگو

چرا عزیزم ممنونم من اسم خودمو با حزب ها رو برداشتم و میخونم.. دستت درد نکنه.. 

نه فدات شم.خوب دقت کن ببین چی میگماون لیست صفحه اول که تقسیم بندی حزبهاست رو همه باید داشته باشند.خب؟؟ که داخل اون لیست من تمااااام قرآن رو به صورت دوحزبی تقسیم کردم و روی هر دوحزب شماره گذاشتم برای راحتی کار و اسم هر تقیسیم بندی رو ختم گذاشتم.مثلا ختم۱:میشه ابتدای سوره حمدتاآیه۷۴بقره و به همین ترتیباین برنامه هایی که میبینی گذاشتم هرکدوم مختص یک نفره که اسمش بالاش نوشته شده.مثلا نوشتم برنامه ختم قرآنی خورشیدخانم.یعنی این برنامه فقط وفقط برنامه خورشیدخانمه که باید طبقش قرآن رو بخونه .این برنامه مخصوص شماستبرنامه ختم قرآنی مامان ماهانشروز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۴۰روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۴۱روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۴۲روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۴۳روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۴۴روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۴۵روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۴۶روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۴۷روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۴۸روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۴۹روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۵۰روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۵۱روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۵۲روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۵۳روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم ۵۴روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۵۵روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۵۶روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۵۷روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۵۸روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۵۹روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۶۰روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۱روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۲روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۳روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۴روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۵روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۶روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۷روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۸روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم ۹حاجت روا ان شاءاللهطبق این برنامه شماباید روز اول ماه رمضان ختم شماره۴۰روبخونی که طبق اون لیست تقسیم بندی ختم۴۰میشه آیه۵۱قصص تا ۴۵عنکبوتو به همین ترتیب روزهای بعدی طبق شماره ختم باید ببینی کجای قران روبخونی.اون اسمهایی که توی پرانتزه یعنی اون روزبه نیت اون دونفربایدقران روبخونی.بازم مثال میزنمروز دوم:(زهراخانم-نازی خانم) ختم ۴۱یعنی:شما روز دوم ماه رمضان به نیت زهراخانم و ناری خانم باید ختم شماره ۴۱ رو بخونیمتوجه شدی؟؟

خيلي مرسي گلم

ممنونم بابت توضيحاتت عزيز دلم

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻

واقعا ممنونم ازت معلومه خیلی زحمت کشیدی

شاملو میگوید: بترس از او که سکوت کردوقتی دلش را شکستی او تمام حرفهایش را جای تو به خدا زد.... وخدا خوب گوش میکند وخدبتر یادش میماند خواخد رسید روزی که، خدا تمام حرفهای او را سرت فریاد خواهد کشید و تو آنروز درک خواهی کرد که چرا گفته اند: دنیا دار مکافات است......
واقعا ممنونم ازت معلومه خیلی زحمت کشیدی

خواهش میکنم گلم.شماکه کاااملا متوجه روند ختم و تقسیم بندی و...شدی؟؟

بی زحمت برنامه تو لایک کن

نورا جان شما که متوجه شدی نحوه ختم رو؟؟

سلام رز عزیز بله متوجه شدم کاملا... حتما سر وقت میخونم...انشا.. هممون حاجت روا بشیم

حالا سه قلب دارم..یک قلب در کنارم و دو قلب در وجودم..اما هر کدام را که بدهم جانم می رود..الهی شکرت بابت نعمتت...مراقب نی نیم باش
2706