2733
2739
عنوان

خانومای معتقد میشه بیاید ؟ (روزه)

107 بازدید | 9 پست

من ۲۵ روز پیش جراحی بینی کردم دکتر گف کلا نگیر نمیدونم قبول نداشت کلا یا چی گف ورم میکنه فقط همین منم گفتم هفته اخرو بگیرم

میگرن هم دارم

الان ۴ روزه روزه گرفتم و سر دردم معمولی بود و ضعف رو هم تحمل میکردم 

اما هر شب بعد افطار عرق سرد میکنم و فشارم ی جوری بالا پایین میشه هی و ب شدت بی حال میشم

من الان باید بگیرم باز یا ب ضررمه؟ نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب عنوان یک خانم معتقد میگم ک نگیر👋🏻بعد قضاشو بگیر 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2742
2740
دکتر گف ن کلا هم ادن معتقدی نبود مرجعم میگ اگ ب ضرره نگیر الان من نمیدونم این ضرره یا باید بیشتر با ...

صعف و سر درد ی چیز عادی توروزداریه اگه مشکل دیگه مثل مشکل تنفسی نداری بنظرم لگیر چون عمل بینی عمل خاصی نیست ولی بازم از ی دکتر دیگه بپرس 

صعف و سر درد ی چیز عادی توروزداریه اگه مشکل دیگه مثل مشکل تنفسی نداری بنظرم لگیر چون عمل بینی عمل خا ...

اابته اگ بخونی ضعف و سر درد نداشتم

میگرن دارم و عرق سرد و ... بعد افطار اصلا بیشتر .

دکتر گف نگیر ورم میکنه نمیدونم.

مرسی