2733
2734

من خوشبختانه یا متاسفانه بچم شکموعه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دختر منم دو سالشه

غذا

میوه 

بستنی یا اب میوه سن ایچ بعضی وقتا

از قنادی کبک یا شیرینی بخرم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

نمیدونم چون بچم بدغذا نبوده 

❤️ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️🖤پرنیام🖤من عشقت رو به همه دنیا نمیدم حتی یادتو به کوه و دریا نمیدم به یاد تو میمونم واسه همیشه حالا که دنیا خواست من و تو تنها بمونیم به یادت میمونم جواب دنیا رو میدم کاشکی منم شبیه تو کم میشدم از روزگار واسه دوباره دیدنت بگو مونده چندتا بهار هنوز به یاد تو شبا به آسمون خیره میشم یا منو با خودت ببر یا دوباره بیا پیشم کسی بجز تو این روزا حال منو نمیدونه بگو کدوم جاده منو به شهر تو میرسونه همدم این روزای من عکس رو دیوارت شده🖤
2740
خودا درست کن براش کیک و آبمیوه.  بیرونی خوب نیست

کیک ک از قنادی میگیرم خیای کم پیش بیاد بخوره یعنی مغازه ای نمیگیرم

ابمیوه هم تو فصل پرتقال خوب وگرنه بقیه موقع ها نه

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
ماشالله به جونش رازشو بگو🥲😁

فکر کنم ژنتیکیه باباش عموهاش همه شکمو هستن

حتی منی که شکمو نبودم وقتی حامله بودمش پرخور شدم 😅 

شاید هر بچه یجوره نباید گیر داد بهش. نمیدونم

البته دندون دراوردن یا اضطراب جدایی هم رو اشتهای بچه اثر میذاره موقع دندون دراوردن هیچی نمیخورد

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

3وعده که با خودمون سر سفره بود هرچه قدر دلش می‌کشید می‌خورد برای میان وعده هم آبمیوه، بيسکوئيت، کیک خانگی، شیر، میوه و گاهی که غذا درست نمی‌خورد سوپ 

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️