2733
2734

سلام نوزاد من 6 ماهشه. باید برم سرکار و بچه رو بگذارم مهد کودک. تا حالا چندتا مهد دیدم ودوتا شون قابل قبولن ولی نمیدونم کدوم یکی بگذارم  

1. مهد اول تزدیک محل کاره و ماهی 1.5 میگیره. اما خیلی خوبه بچه هاش خوشحالن و فضای شادی داره

2. مهد دوم نزدیک خونه هست اما فضای داگیری داره و با نوزاد هم خیلی بازی نمیکنند. هزینش حود 600 تومنه

اگه مهد اول بگذارم باید بچه رو صبح زود با خودم ببرم اما در طول روز میتونم بهش سر بزنم و دوربین هم داره اما چون هزینش بالاس باید بیشتر وار کنم و درنتبجه بچه رو کمتر میبینم. اگه مهد دوم ببرم همسرم بچه رو میتونه دیرتر ببره مهد و من هم زودتر بیان دنبالش.

حالا اگه شما جای من بودید چکار میکردید؟ نظرتون برام مهمه لطفا بهم بگید. خیلی ممنون 

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

فعلا تا کوچیکه با مهد بهتر شروع کن ..هم خیالت راحت تر هست ..

چون تجربه اولت هست بهتره که الان نگرانیت کمتر باشه ..

بعد که دخترتو بزرگتر شد ،تونست حقش رو بگیره ..میتونی مهدش رو عوض کنی و بزاری یه جای معمولی تر 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم مگه حقوقت چقدر مه ١٥٠٠ مي خواي بدي مهد پرستار بگيري به نفعته

آخه پرستار باید مطمئن باشه. هم بچه هم خونه رو میدی دستش. یکی از دلایلی هم که میخوام بگذارم مهد اینه که بچه های دیگه رو هم ببینه

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738
نیک سیرت جان اگه بگذارمش مهد بهتر بعد که بررگتر شد به مربیش وابسته نمیشه؟ میشه مهدش رو عوض کرد؟

عزیزم منم پسرم مهد میره .. به نظرم گزینه وابستگی رو در نظر نگیر.. 

اول اینکه ممکنه مربی بنا به هر دلیلی در طول سال عوض بشه .. مثلا خودش کار رو رها کنه 

بعد هم الان دختر شما رو میزارن فکر کنم گروه بچه های تا ۱ سال ..بعدش گروهش عوض میشه ..اینکه عملا بچه رو باید عادت داد فقط به پدرومادر وابسته باشن.. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
عزیزم منم پسرم مهد میره .. به نظرم گزینه وابستگی رو در نظر نگیر.. اول اینکه ممکنه مربی بنا به هر دلیلی در طول سال عوض بشه .. مثلا خودش کار رو رها کنه بعد هم الان دختر شما رو میزارن فکر کنم گروه بچه های تا ۱ سال ..بعدش گروهش عوض میشه ..اینکه عملا بچه رو باید عادت داد فقط به پدرومادر وابسته باشن..

ممنون نیک سیرت عزیز

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
به نظر من مهد کنار خونتون بزاری بهتره بچه هرچه بیشتر کنار خودتون باشه بهتره

مامان رهام من سرکارم. یعنی عملا تا حدود ساعت 3 و 4 خونه نیستم. از چه نظر کنار خونه بهتره؟

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
مامان رهام من سرکارم. یعنی عملا تا حدود ساعت 3 و 4 خونه نیستم. از چه نظر کنار خونه بهتره؟

اینکه میگی باباش دیرتر میبرش خودتون هم زودتر میرید دنبالش

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند بگذاربمانندبه خماری که زما هیچ ندانند.....
2706