2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو آزاد دیگه اوضاع خیلی بده 

ولی تو دولتی هم می‌زنن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
تو ازاد ماشالا عین جم تی ویه قشنگ همه تو کووون همدیگن😑😑😑من خودم چشمامو میبندم موقع عبور از کنارشو ...

نه تو شهر ما اینجوری نیست تو دانشگاه اصلا دوتا دختر پسر رو جر میدن ولی بیرون دانشگاه خیلی رل مبزنن تو گروه ها 

2738
دولتی آزاد فرقی ندارن  منظورم علوم پزشکی بود

میدونم تو آزاد دیگه جم تی ویه باز دولتی یکم بهتره 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
میدونم تو آزاد دیگه جم تی ویه باز دولتی یکم بهتره 

آزاد و دولتی واقعا فرقی ندارن 

شاید تو شهر ما اینجوری هست 

اتفاقا دولتی بدتره اکثرا خوابگاهب هستن رشته های چرت باز علوم پزشکی خیلی لول بالاتره

اصلا فرقی ندارن

من یکیو میشناسم همیشه سرش تو درس و کتاب بود، پشماشو سالی یبار میزد

پزشکی دزاومد ترم اول اکیپی با پسرا میرفتن بیرون و عکس میذاشتن تو اینستا ،تازه اون اوایل که اینستا تازه مد شده بود

شخصیت ربطی به دانشگاه نداره واقعا

آزاد و دولتی واقعا فرقی ندارن  شاید تو شهر ما اینجوری هست  اتفاقا دولتی بدتره اکثرا خواب ...

ربطی به علوم پزشکی نداره اتفاقا تو علوم پزشکی این روابط بیشتره بعدشم دوست من که دولتی بود یکی دیگشون آزاد هر دو هم تو تهران 

به همین شکلی بود که گفتم 

2706