2733
2734
عنوان

به زودی مشکل دسترسی به سایت حل می شود

3940 بازدید | 229 پست

با سلام خدمت کاربران عزیز نی نی سایت

متاسفانه مشکلی برای ورود به سایت پیش آمده که به شدت پیگیر رفع آن هستیم. به احتمال زیاد اشتباهی رخ داده که با ارائه توضیحات و مستندات این مشکل برطرف خواهد شد.

از صبوری و شکیبایی شما کاربران عزیز متشکریم

به خاطر جلوگیری از مشکلات بیشتر برخی از تاپیک ها قفل خواهند شد. لطفا از مباحث غیر مجاز که در سایت تعریف شده است خودداری کنید.

لطفا با دقت پست بذارید تا پست شما حذف نشود.

باتشکر از همکاری شما کاربران فهیم و عزیز نی نی سایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان یکی یه تاپیک در مورد تخمک گذاری بزنه 😁

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها

تاپیک ترشحات بزنین حالشون بد شه دیگه دست از سرمون بردارن😊

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2738
زریپا لباس بچت و مشکی کن رنگ قرمز تحریک کنندس😂

واي غش كردم فاطمه جون  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

دوستان جای نگرانی نیست و قطعا به زودی مشکل برطرف میشه.

فقط خواهش میکنم رعایت کنید و از پست گذاشتن در موارد تذکر داده شده خودداری کنید. در صورت مشاهده قطعا پست ها و تاپیک ها حذف و دسترسی کاربران قطع می شود.

بچه ها گفتم مقنعه یاد یه خاطره افتادم. من دهه شست رفتم ابتدایی. مدرسه عکس می خواست منم با یه روسری عکس گرفتم بردم گفتن نه این قبول نیست با مقنعه باید باشه. ما هم اصلا نمی دونستیم مقنعه چی هست اصلا. همه جا رو گشتن خبر اومد که مش ننه خانوم پیری که تو کوچمون زندگی می کرد مقنعه داره. فک کنین اولین عکس رسمی من تو پرونده آموزش پرورشم با یه مقنعه گل گلی بود تا آخرم همونطور رو پروندم موند😁 بعدها همه بهم می خندیدن کلی باعث خجالتم شده بود!

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
دیگه موضوع رو جنایی نکن .. نی نی یار میگه مشکلی نیست بعد شما میخوای ترس تو جون کاربرا بندازی!برو از خدا بترس

دقیقا جای نگرانی نداره. یه سری از پست های همین تاپیک هم الان حذف میشه. لطفا خودتون بیشتر رعایت کنید. مورد خاصی هم بود حتما گزارش کنید تا بتونیم سریع پیگیری کنیم.

مش ننه😁گگل گلی😂وای خیلی باحال بود👍تجسم کردم کلی خندیدم😆

طفلی مال چادر نمازش بود :)

2706