2733
2734
عنوان

وای بچه ها من دیشب مردم و زنده شده

1402 بازدید | 80 پست

دیروز صبح دختر 6ماهم به استفراغ افتاده بود بردمش دکتر بهش پرکلريد امید تجویز کرد دو نوبت بهش دادم حوالی ساعت یازده بود شوهرم هرچی باهاش بازی میکرد دخترم زل زده بود به سقف اولش گفتیم داره بازی میکنه بعد دیدیم اصلا چشاشو پایین نمياره هر کاریش کردیم زل زده بود به بالا بعد سری بردیمش دکتر پزشک شیفت نور انداخت بعد گفت بيناييشو از دست داده وای خدایا بعد زنگ زدن دکتر اطفال اومد نگاه کرد گفت این که فلج مغزی شده حساب کنید این حرفا با من و پدرش چیکار کرد گفت بستریش کنید شاید بشه یکم خوبش کرد وای خدایا باباش بغلش کرد بردیمش بیمارستان بهرامی تو راه دیگه نميدونيد ما چقدر گریه کردیم و الماس طفل 6ماهه امام حسین کردیم تا نگاهش کرد گفت این چيزيش نیست به دارو حساسیت داشته بريد این آمپول و بگیریم بیارید زدیم خوب شد الهی شکر قربونت برم امام حسین دوباره به من برگردونديش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای چه وحشتناک  

خداروشکر که سالمه عزیزم

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
2738

یا امام حسین 

قلبم ریخت همینجور که تعریف میکردی 

خدا رو شکررررررر خدا رو صد هزار مرتبه شکر که چیزی نبود و خوب شد

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

وای منم که خوندم قلبم داشت می ایستاد شما چی کشیدی..خدارو شکر که چیزی نشده..مادر بزرگم همش میگه این دکترها فقط دردسر درست میکنن ها راست میگه اخه برایه استفراق که دکتر نمیبرن مگر اینکه اسهال هم داشته باشه

خدایا دوست داریم
2706