2737
2739
عنوان

کارشناسی ارشد پیام نور

151 بازدید | 2 پست

دوستان کسی اینجا ارشد پیام نور هست؟من سال ۸۶ دانشجوی کارشناسی بودم اونموقع همه کتابارو از روی راهنمای طلایی یا راه و استادی میخوندم .الان هم میخوام فراگیر ارشد شرکت کنم فقط سوالم اینه واسه ارشد هم همون کتابای  راهنما هست؟آخه حجم کتابا خیلی زیاده من نمیتونم بخونم.کارمند هم هستم نمیخوام سر کلاس برم.اگه کسی میدونه راهنمایی کنه یه جوونو از تاریکی های گمراهی و ضلالت برهانه😅

و خدایی که در این نزدیکیست ...

سلام گلم قبول شدن تو فراگیر پیام نور به فک مینکم یه کم سخت باشه چون از همه درسا باید نمره بالاتر از ۱۲ بیاری وقبول بشی و ظرفیتش هم پایینه

از راه سراسری پیام نور رو شرکت کن میتونی کلاسها رو غیر حضوری برداری 

ظرفیت پذیرشش و درصد قبولیت بیشتره

خداوندا... توخیلی بزرگی ومن خیلی کوچـک، ولی جالب اینجاســـت تـــوبه ایـــن بزرگـی من کوچک را فراموش نمیکنی ؛ ولـــــی من به این کوچـکی تورا فرامـوش کرده ام وجالب تر که نعمتهایت را ندیده میگیریم و حکمت هایت را تحلیل و زیر سوال میبریم!!! به بزرگی ات همه را ببخش...

البته بستگی به رشته موردنظرتون داره خواهرشوهر من خیلی راحت رشته ریاضی رو قبول شد 

خداوندا... توخیلی بزرگی ومن خیلی کوچـک، ولی جالب اینجاســـت تـــوبه ایـــن بزرگـی من کوچک را فراموش نمیکنی ؛ ولـــــی من به این کوچـکی تورا فرامـوش کرده ام وجالب تر که نعمتهایت را ندیده میگیریم و حکمت هایت را تحلیل و زیر سوال میبریم!!! به بزرگی ات همه را ببخش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.