2733
2734

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من ۹ ماه رفت سربازی

۷ ساله با لذت داره تعریفشو میکنه تمومم نمیشه لامصب😂اینو درک نمیکنم چرا اینقدر بد گذشته بهش

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

منم درسخون بودم خیییلی 

الان سالهاست درسم تموم شده حتی دانشگاه رفتم 

ولی باز خواب میبینم باید درس بخونم برای دیپلم گرفتن 

خیییلی اذیت میشم 

توی خواب میدونم من دانشگاه رفتم ولی توی خواب بهم میگن هنوز دیپلم نداری ، ۳ سال بخون تازه دیپلم بهت بدیم 

همیشه میبینم 

نمیدونم چ کنم ؟؟؟ 😔😔💔

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2740
شوهر من ۹ ماه رفت سربازی ۷ ساله با لذت داره تعریفشو میکنه تمومم نمیشه لامصب😂اینو درک نمیکنم چرا ای ...

بعضی جاها اینطوره وقتی تعداد سرباز بیشتر باشه غذاواب هم کم میرسه بهشون برادرم جای خوب افتاده میگه کباب دسر میوه همه چی میدن 

منم درسخون بودم خیییلی  الان سالهاست درسم تموم شده حتی دانشگاه رفتم  ولی باز خواب میبینم ...

عزیزم

بیا بغل خودم

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
😐😐😐😐😐😐تو دیوار اینارو نوشته که چی؟ از عقل ناقصه انگار

وقتی ۲ ...۴ رفتی بالا برجک عقل توهم ناقص میشه

منم خیلی اوقات کابوس کنکور رو میبینم خیلی وحشتناکه وقتی از خواب بیدار میشم تمام بدنم خیس عرقه با اینکه چندین سال از زمان کنکورم گذشته

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2706