2726
عنوان

تقویت اسپرم با ول من و پنتوکسی

501 بازدید | 8 پست

سلام من سه تا سقط داشتم دکترم گف تخمدانم داره تنبل میشه و از طرفی شوهرمم کمی تحرکش کمه براش ول من و پنتوکسی نوشت خودمم جلبک اسپرولینا گرفتم از امروز داره مصرف میکنه..کسی استفاده کرده؟

ارسال رایگان برترین اکسسوری نمدیHttps://telegram.me/honar_namadi

دکترم گف شوهرم دارو مصرف کنه این ماه اقذام کنیم ولی  من میخام ماه اینده اقدام کنیم ک یک ماه دارو مصرف کرده باشه..ازمایشاتم نرمال بود دقیقا علت سقطم معلوم نیس....واقعا نمیدونم چرکار کنم؟ یکی کمکم کنه

این قرصا ک گفتی خوبه...دکتر من هم ی قرصی برای همسرم نوشت از دبی باید سفارش میدادیم  ایران نبود قیمتسم۱۶۰تمن بود داره مصرف میکنه اسمش اسپیمن

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این قرصا ک گفتی خوبه...دکتر من هم ی قرصی برای همسرم نوشت از دبی باید سفارش میدادیم  ایران نبود قیمتسم۱۶۰تمن بود داره مصرف میکنه اسمش اسپیمن

سلام شما نتیجه گرفتین؟

گرید a+b اسپرم شوهرم 35درصده.من سه بار حامله شدم ک هربار سقط شد اخری جنین تشکیل شد ولی قلبش فقط ی هفته زد بعدش دیگ نزد:-(

شوهر منم کلی دارو مصرف میکنه تحرکش صفره

سلام هلن جان.انشالله مشکل ههمون حل بشه...اخه چرا مشکلات مردا خیلی زیاد شده؟حتما بخاطر غذاهای بدیه ک میخوریم.شما دز چ مرحله ایی هستین؟دکترم بهم پیشنهاد ای یو ای داده اگ اینبار حامله نشم و نمونه

سلام شما نتیجه گرفتین؟گرید a+b اسپرم شوهرم 35درصده.من سه بار حامله شدم ک هربار سقط شد اخری جنین تشکیل شد ولی قلبش فقط ی هفته زد بعدش دیگ نزد:-(

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1337228/%db%8c%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d9%be%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d9%93%db%8c-%db%8c%d9%88-%d8%a7%d9%93%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%85-%d9%88%d9%84%db%8c

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
سلام هلن جان.انشالله مشکل ههمون حل بشه...اخه چرا مشکلات مردا خیلی زیاد شده؟حتما بخاطر غذاهای بدیه ک میخوریم.شما دز چ مرحله ایی هستین؟دکترم بهم پیشنهاد ای یو ای داده اگ اینبار حامله نشم و نمونه

فعلن داره دارو مصرف میکنه دکتر گفت ای یو ای نمیشه انجام داد چون وضعیت اسپرمش بده تا هفته بعد دوباره برم دکتر ...ممنون گلم انشالله شماهم بزودی بارداری سالمی داشته بلشین التماس دعا

خدایا شکرت  انما امره  اذا  اراد شیئا ان یقول له کن فیکون   خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن