2733
2734
عنوان

بچه ها لطفا کمکم کنید رژیم بگیرم 😱

466 بازدید | 20 پست

سلام دوستان، من قدم ۱۶۵ سانت و وزنم ۷۱ کیلو هست، میخام وزنم کم کنم، رفتم برا آزمایشای قبل بارداری دکتر بهم گفت ۵ کیلو کم کن ، اصلا نمیدونم چرا نمیتونم رژیم بگیرم، تا گرسنم میشه سردرد میگیرم باید شکلات بخورم، خیلی تنبلم حوصله آشپزی ندارم یهو صبحانه، ناهار شاممو یکی میکنم، توروخدا یه برنامه رژیم خوب بدین که لاغر کنم تا دو ماه دیگه 😥😩😩😩

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برنامه کالری شماری آلما رو نصب کن بهت برنامه غذایی میده و میتونی کالری شماری هم بکنی. برنامه اش عالیه منم ازاون استفاده میکنم

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1170633/%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%ac%d9%85%d8%b9%db%8c-%da%86%d8%a7%d9%82%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%d9%87%d8%a7%d8%b4%d8%b9%d8%a8%d9%87?page=511

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2738

وقتی با گشنگی سرت در میگیره سریعا آب بخور. 

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

بچه ها ممنون از راهنکاییاتون، رژیم بخصوص مثه اسنا که تو ۲ ماه مثلا ۵ کیلو کم میکنن چطور کسی داره.؟

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش
وقتی با گشنگی سرت در میگیره سریعا آب بخور.

انگار فشارم میفته، تا چیز شیرین نخورم درست نمیشه

2706