2733
2734
عنوان

فشار وار د شدن به جنین لطفا کمک

590 بازدید | 15 پست

سلام دوستی ها

بچه ها من هفته 15 ام امروز رفتم رای گیری یه سری زن بی فرهنگ موقع تو رفتن هلم دادن یه کم فشار به شکمم وارد شد زدم زیر گریه  

الان خیلی نگرانم نکنه برا بچه ام اتفاقی افتاده باشه لطفا کمک خییییلی نگرانم

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها وقتی عصبانی میشم یا استرس بهم وارد میشه احساس میکنم یه چیزی شبیه قلب تو شکمم محکم تاپ تاپ میکنه به نظرتون همون تپش قلب نی نی یه؟

این تپش برا قلبش مشکلی ایجاد نمیکنه؟

عزیییزم جای بچه امنهخصوصا تو هفته ۱۵هنوز کوشولوعه کیسه اب کاملا احاطه ش کرده چیزی نمیشه نترس

همونجور که دوستمون. گفتن کیسه آب دیوار دفاعی نی نی از محیط اطرافه.و مشکلی واسش پیش نیومده

ولی استرس و عصبانیت به شدت ممنوعه

سعی کن با کسانی مراوده داشته باشی که باعث شادی و سرورت میشن چون هم در دوران جنینی و هم بعد تولدش خیلی موثره

همونجور که دوستمون. گفتن کیسه آب دیوار دفاعی نی نی از محیط اطرافه.و مشکلی واسش پیش نیومدهولی استرس و عصبانیت به شدت ممنوعهسعی کن با کسانی مراوده داشته باشی که باعث شادی و سرورت میشن چون هم در دوران جنینی و هم بعد تولدش خیلی موثره

مثلا چی میشه برای نینی؟ عصبی میشه؟ یا رو جسمش تاثیر میذاره؟

میشه بیشتر توضیح بدید

ممنونم

2738

آخه من متاسفانه زود جوش میارم زودزود فروکش میکنم میدونم بده اما دست خودم نیست   

مثلا چی میشه برای نینی؟ عصبی میشه؟ یا رو جسمش تاثیر میذاره؟میشه بیشتر توضیح بدیدممنونم

عزیزم ایشالا که نی نی سالمی خواهی داشت. مواردی که پزشکان اعلام می کنند برای همه پیش نمیاد ولی بهتره برای داشتن دلبند سالمی, مراعاتشون کنیم. چن تاشو می نویسم

مادرهایی که بیش از حد استرس و عصبانیت رو تجربه می کنند ممکنه زایمان زودرس یا نوزاد نارس به دنیا بیارن

حتی مادرایی که خیلی گریه می کنند بعد از تولد دیده شده بچه ها بی دلیل ساعتها در طی روز گریه می کنند و بی تابن

این موارد مسلما برای همه پیش نمیاد ولی بهتره دوران بارداری رو با آرامش و ذکر الهی و رفتن به کلاسهای یوگای بارداری یا هم نشینی با آدمهای مثبت اندیش سر کرد. و خیلی خوبه شریک زندگیتون هم پا به پای شما این موارد رو جهت همکاری بیشتر بدونن.

چون واقعا لوازم سیسمونی در حد معقولش لازمه ولی آرامش روح و روان در حد کمالش

زنده باشی گلم و پایدار

مادرهایی که بیش از حد استرس و عصبانیت رو تجربه می کنند ممکنه زایمان زودرس یا نوزاد نارس به دنیا بیارنحتی مادرایی که خیلی گریه می کنند بعد از تولد دیده شده بچه ها بی دلیل ساعتها در طی روز گریه می کنند و بی تابناین موارد مسلما برای همه پیش نمیاد ولی بهتره دوران بارداری رو با آرامش و ذکر الهی و رفتن به کلاسهای یوگای بارداری یا هم نشینی با آدمهای مثبت اندیش سر کرد. و خیلی خوبه شریک زندگیتون هم پا به پای شما این موارد رو جهت همکاری بیشتر بدونن.چون واقعا لوازم سیسمونی در حد معقولش لازمه ولی آرامش روح و روان در حد کمالشزنده باشی گلم و پایدار

عزیزم ممنون از توضیحت سعی خودمو میکنم آرام باشم توکل بر خدا

اين استرسي كه مي كشي بيشتر از اون ضربه ممكنه آسيب بزنه

البته اين ضربه ها چيزي نيست

پسرم روزي هزار مي پره رو شكمم البته مواظبم ولي به هر حال يه فشار به شكمم مي ياد تا حالا هم خداروشكر چيزي نشده

تازه موقع زايمان طبيعي گاهي پيش مي ياد كه ماما مجبور به فشار دادن روي سكم مي شه ... اين ضربه ها طبيعي هست

شما فقط مواظب باش و استرس نداشته باش 

Lilypie Pregnancy tickers
2706