2733
2734

بعد خیانت جنسی ‌که دستشون رو میشه حتی پشیمون هم نیستن؟واینکه چه زن چه مرد بعد فهمیدن خیاتت همسرش حتی طلاق هم نمیگیرن .؟آخه تواین سایت زیاد دیدم زن میگفت شوهرم اصلا پشیمون هم نیست یا بلعکس واقعا برام سواله خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا پشتوانه ندارن یا بچه دارن 

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2731
2740

بیشتر خانم ها با حساس تصمیم میگرند یا خیلی ضعیفن 

اگه بعد خیانت شوهرشون باهاشون بمونن احمق ترین احمق ها هستند 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

ولی اگه مجبورم شدید تو اون رابطه بمونید رابطه جنسی و احساسی رو قطع کنید بشید دوتا همخونه اونم اگه بچه دارید ندارید که کلا برید واقعا سخته 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

حیوانات انسان نما هستن

پست و خار هستن

شخصیت و هویت ندارن

کلا به روش حیوانات زندگی میکنن✔️

گوساله اومدن،گاو میرن

هیچی از زندگی نفهمیدن جز کثافت کاری و در هم لولیدن☹️

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
2706