2733
2734
عنوان

عدد بتای ۸ .۱۱۵۳ خوبه بنظرتون

101 بازدید | 23 پست

سلام خوبین؟ خدارو شکر بعد از یکسال تلاش دو  ماه پیش رفتم عکس رنگی  واین ماه نتیجه گرفتم برا بچه دوم،،حالا از رو عدد میشه بفهمیم رشد ش خوبه یا نه؟؟؟،پنج روزه دیر کردم 

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ضمنا مبارکه خانوم

منم امروز فهمیدم برا بار دوم دارم مامان میشم بعد از یکسال و نیم تلاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم انشالله به سلامت بغل بگیریش 

لطفا خواهش میکنم جواب منو بده،من ۱۵ماهه اقدامم ماه پیش روز۸ سیکلم رفتم عکس رنگی گرفتم ولی این ماه قرار بود۱۰ پریود بشم هنوز نشدم شماهم بعداز عکس رنگی پریودتون تاخیر داشت؟؟

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
2731
ضمنا مبارکه خانوم منم امروز فهمیدم برا بار دوم دارم مامان میشم بعد از یکسال و نیم تلاش

عزیزم واسه منم دعاکن امشب همش گریه کردم بادعای جوشن کبیر 

کاش خدا ب منم بچه بده

ضمنا مبارکه خانوم منم امروز فهمیدم برا بار دوم دارم مامان میشم بعد از یکسال و نیم تلاش

شمام مبارکه عزیز جان چه خوب ه بازم تبریک ،،میگم عزیزم چطور اون پایین  جدول بارداری زدی برا خودت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم واسه منم دعاکن امشب همش گریه کردم بادعای جوشن کبیر  کاش خدا ب منم بچه بده

فدات بشم عزیزم چشم خیلی دعا میکنم برات دامنت سبز بشه به همین زودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم واسه منم دعاکن امشب همش گریه کردم بادعای جوشن کبیر  کاش خدا ب منم بچه بده

انشالله عزیزم انشالله

بهت فرزند سالم و صالح بده و دامنت سبز بشه

اصلا نگران نباش بوقتش میده مطمنم حتما مامان میشی 😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات بشم عزیزم چشم خیلی دعا میکنم برات دامنت سبز بشه به همین زودی

قربونت برم میشه جواب سوالمو بدی درمورد عکس رنگی؟ پریودی بعدش با تاخیر بود؟

انشالله عزیزم انشالله   بهت فرزند سالم و صالح بده و دامنت سبز بشه اصلا نگران نباش بوقتش میده ...

قربونت برم ممنون😭

سلام عزیزم انشالله به سلامت بغل بگیریش  لطفا خواهش میکنم جواب منو بده،من ۱۵ماهه اقدامم ماه پیش ...

ممنونم،،نه عزیزم فقط یک روز تاخیر داشتم چون ماهی که عکس گرفتم موقع تخمک گذاری نزدیکی نداشتم بخاطر اشعه دکترم گفت بهتره نباشه نزدیکی ،،،حتما بارداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمام مبارکه عزیز جان چه خوب ه بازم تبریک ،،میگم عزیزم چطور اون پایین  جدول بارداری زدی برا خودت

ممنون

برو اون بالا دایره عکست بزن روش

نی نی سایت من

بزن رو سه خطه

اطلاعات کاربری

وسطا با قرمز بزرگ نوشته افزودن تیکر بارداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم،،نه عزیزم فقط یک روز تاخیر داشتم چون ماهی که عکس گرفتم موقع تخمک گذاری نزدیکی نداشتم بخاطر اش ...

نه آخه عصری تست زدم منفی بود تو نی نی سایت خیلیا اینجور بودن وبعد عکس تاخیر داشتن امیدی ندارم.

مرسی عزیزم که جواب دادی الهی به سلامت بغل بگیریش نی نی نازتو

نه آخه عصری تست زدم منفی بود تو نی نی سایت خیلیا اینجور بودن وبعد عکس تاخیر داشتن امیدی ندارم. مرسی ...

هیچ وقت ناامید نباش بیخیال باش هر چی خیره بشه برات ان شالله عزیزم،،همون ماه خوب نیس نطفه بگیره چون اشعه دیده تخمک ت بهتره این ماه بگیره برات خواهر خوبم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه آخه عصری تست زدم منفی بود تو نی نی سایت خیلیا اینجور بودن وبعد عکس تاخیر داشتن امیدی ندارم. مرسی ...

من روز سیکل م یه لخته خون کوچیک قهوه ای موقع ادرار دیدم فکر کردم پریود دارم میشم که دیگه نشدم فهمیدم لانه گزینی بوده حتما بی بی زدم سه روز بعدش سریع پر رنگ شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706