2733
2734
عنوان

اگه مجبور باشین بکیشو از خونه حذف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه میگم مطبخ خوبیش اینه آشپز خونه اصلی خراب نمیشه. واقعا موندم شوهرم میگه هر سه اتاق کمد دیواری دار ...

مطبخ خیلییییییی خوبه خیلی خیلی اشتباه نکن حذفش نکن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
فقط شما با خودم هم نظر هستین همه میگن مطبخ نظرشما کمد دیواری جای انباری میشه 

بله 

مگه میخوای چی بذاری تو انبار؟

ازآن خودت باش ک ارزنده ترینی...دوستان تاپیک اموزشی سیاست زنونه نظم اراستگی بود منوهم صدا کنید..
2731
قطعا مطبخ کلا بنظرم خونه بدون انباری نمیشه بعدم اتاق مستر رفاههه کامله مطبخ چیه خب اشپزخونه چشه ک ...

مطبخ خیلی به درد بخور هست بخصوص برا آپارتمان و کسایی ک مهمونی زیاد دارن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

آشپز خونه اصلی چرا باید خراب شه؟؟ مطبخ هم تمیز کاری و نظافت میخواد بعدم آشپزی توی یه جای تنگ و کوچیک ب آدم حس خفگی میده 

من خودم ب شخصه خیلی انبار لازمم البته آدمی نیستم آشغال دور خودم جمع کنم اما چیزایی هست ک نمیشه تو کمد دیواری و کابینت گذاشت کفش زیاد دارم خوراکی زیاد میخرم مثلا روغن و برنج و مواد شوینده و ... اینا جاشون انباره

مسترم بنظر من چیز واجبی نیس 

بازم همه چی ب سبک زندگی خودت بستگی داره

مطبخ خیلی ضایع بازیه بنظرم

منم شدیییدا موافقم با نظرتون قدیما هم بوفه بنظرم ضایع بود الانم مدش رفت مطبخم مدش میره همه میگن چه چیز ضایعی بود کلا ما ایرانیا آشپزخونمونم نمایشیه همه کارامون نمایشیه

چرا؟

اخه یعنی چی

مگه مهمون خر کی باشع که ما تو دو متر جا اشپزی کنیم که اون اشپزخونه شیک‌و بزرگمون ویترین چشم مهمون باشه خوشش بیاد یا بگه چقد تمیزیم میخوام نگه

هر چه از دوست رسد نیکوست...