2733
2739

سلام بچه ها میخواستم باهاتون یچیزی رو درمیون بزارم لطفاً بعدش نظرتون رو بهم بگید ممنونم❤️

من ۱۸ سالمه خیلی بیشتر از حد فکر میکنم و سردرد میگیرم اینم بگم بخاطر بچگی بدم هم ممکنه باشه ...دوست دارم از نظر همه خوب باشم بی نقص باشم دوست دارم همه ازم راضی باشن به قیافم هیکلم بعضی وقتا گیر میدم با اینکه می‌دونم نقص خاصی ندارم بعد به نابرابری هم خیلی فکر میکنم مثلا چرا پسرا انقد ازاد تر از دختران همه چی تو دلشون میمونه یا پسرا هرکاری دلشون میخواد میکنن بعد میرن سمت یه دختر پاک و دخترا با کوچیک ترین چیزی بد خطاب میشن چرا ؟چرا آدمای خوب زود میمیرن؟چرا بعضی از دخترا هدفشون از زندگی فقط ازدواجه و دوست ندارن درس بخونن یا کاری کنن؟

لطفاً اگه میتونید کمک کنید با اینکه سرمو با درس مشغول میکنم ولی اینا باز رو مخمن💔

تفکراتت طبیعیه. منم داشتم و هنوزم یسریشو دارم. کمال طلبی، نشخوار فکری داری، ازهمه چی حرص داری.میدونم میفهمم

ولی فقط با حواس پرت کردن نمیشه. شرایط تراپی داری حتما انجامش بده. 

افکارت رو کاغذ بیار، بلند بگو و بنویس بذار از حصار مغزت خارج شه. 

اگر بعدها اون کاغذی بخونی ممکنه اصلا یادت نیاد واسه چی نوشتی اصلا. 

با حبس کردنش فقط این سیگنالو به مغزت میفرستی که اینا مهمه ولی یموقع ک کار نداشتم باز بیارشون سراغم. 

بنویس روکاغذ آتیشش بزن بره

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توجه نکن،فکر من چقدر خوبم ،به نابراربری هم فکر نکن،چون کاری از دستت بر نمیاد،فعالیت داشته باش،این فک ...

ممنون درس میخونم ولی تا یه دیقع میشینم باز فکرای مسخرم میاد سمتم

2742

شما آدم کمال گرایی هستین . منم مثل شما فکر می کردم و خیلی اذیت می شدم . پیش یه مشاور رفتم گفت این طور فکر کردن منطقی نیست . هیچ چیز تو دنیا صفر و صد نیست همه چی نسبی هست . با حرفهای اون یکم دیدگاه مو عوض کردم به خودم اجازه اشتباه کردن دادم و ... . این طوری دیگه مثل قبل اذیت نمی شم

ممنون درس میخونم ولی تا یه دیقع میشینم باز فکرای مسخرم میاد سمتم

والا من که درس میخونم بیشتر فکر و خیال میکنم،خیلی اهل درس خوندن نیستم،کار فیزیکی بیشتر منظورم بود ،خوشت بیاد ازش،نکنه از درس خوندن خوشت میاد؟

تفکراتت طبیعیه. منم داشتم و هنوزم یسریشو دارم. کمال طلبی، نشخوار فکری داری، ازهمه چی حرص داری.میدونم ...

خیلی ممنون حتما تراپی هم میرم کلا می‌خوام برم پیش روانشناس هم مشاور آنلاین میشناسید؟

شما آدم کمال گرایی هستین . منم مثل شما فکر می کردم و خیلی اذیت می شدم . پیش یه مشاور رفتم گفت این طو ...

خیلی ممنون 

کجا هستش ؟انلاین هم قبول میکنه؟واقن منم مشکلم اینه خیلی به نظر مردم اهمیت میدم هی سعی میکنم اشتباه نکنم میترسم از انجام کار جدیدی 

2740
خیلی ممنون حتما تراپی هم میرم کلا می‌خوام برم پیش روانشناس هم مشاور آنلاین میشناسید؟

مجموعه تجربه زندگی فکر میکنم اسمش بود. تو اینستا بزنین یا گوگل‌ میاره. طبق مشکلی که بهشون میگین به یه مشاور وصلتون میکنن. مجموعه کاربلد و معتبری هستن.

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار
والا من که درس میخونم بیشتر فکر و خیال میکنم،خیلی اهل درس خوندن نیستم،کار فیزیکی بیشتر منظورم بود ،خ ...

متوسط چون درسام فیزیک و شیمی و کلا مسئله ایی هستن موقع حل کردن کمی هم ک شده سرگرم میشم  و ورزشم دو سه ماه تا یه هفته پیش انجام میدادم باز همون بودم 

خیلی ممنون  کجا هستش ؟انلاین هم قبول میکنه؟واقن منم مشکلم اینه خیلی به نظر مردم اهمیت میدم هی ...

حضوری میرم مطبش . از اینترنت پیدا کردم . نظر کسایی که رفته بودن رو نگاه کردم دیدم خیلی ازش نتیجه گرفتن رفتم . واقعا خیلی خوبه.  جون آدم نقاط ضعف خودشو نمیشناسه هم خودش اذیت میشه هم اطرافیان رو اذیت میکنه . پیشنهاد میکنم تو هم یکی رو پیدا کن و برو

حضوری میرم مطبش . از اینترنت پیدا کردم . نظر کسایی که رفته بودن رو نگاه کردم دیدم خیلی ازش نتیجه گرف ...

خیلی ممنونم از شما همین الان رفتم ثبت کردم بیشتر دوست دارم آنلاین باشه برام راحت تره امیدوارم نتیجه بده