2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جا هست منم بنویسید؟

اره عزیزجون فقط میتونی این چندروزو که نبودی تقسیم کنی بخونی؟تقریبا ۹ روز گذشته 

ینی ۹ تا یس 

وقتی بعد اینهمه مدت تاپیکو پیدا کردی و دیدی ینی خدا خواسته که باشی چرا ننویسمت  

خدایا شکرتتتتتتت همین
2731

دهمین روز از ختم یس به نیت حاجت ویولت عزیز 

و جمیع حوائج خودمون و 

تعجیل در ظهور صاحب الزمان 

خداوندا به ناامید شدن عباس بن علی قسم 

ناامیدمون نکن ...

خدایا شکرتتتتتتت همین
حتما عزیزم اگه دوستان حتی یکبار هم به من بگن که هستن و میخونن و  کلا دیگه نیان هم من حسابشون میکنم ولی الان فقط یه عده هستن که مدام هم میخونن هم پیگیری میکنن درهرحال از همه دوستای خوبم که پیگیرن و میخونن ممنونم مطمئنم به حاجاتشون میرسن همه میرسیم

من خیلی به این ختم امیدوارم 

واقعا دلیلش رونمیدونم

ولی خیلی باهاش عشق میکنم فکرمیکنم به خاطر اینه که ثوابش روهدیه به حضرت زهرامیکنیم

درهرحال امیدوارم خداحاجت دل همه روبده

آمین❤❤❤

سلام دهمین روز به نیت حاجت روایی ویولت خانوم و جمیع بچه ها هم خونده شد انشالله حاجت روا بشیم 

الهی.....دستهایم را رو به خودت گرفته ام....روبه آسمانت....برف یا باران فرقی نمیکند....تنها.....کمی بیشتر برمن ببار...
2738
من خیلی به این ختم امیدوارم واقعا دلیلش رونمیدونمولی خیلی باهاش عشق میکنم فکرمیکنم به خاطر اینه که ثوابش روهدیه به حضرت زهرامیکنیمدرهرحال امیدوارم خداحاجت دل همه روبدهآمین❤❤❤

همین دل روشنیه تو به منو بقیه بچه ها هم دلگرمی میده 

اره خیلی خوبه اگه هربار ثوابشو تقدیم یکی کنیم حضرت زهرا هم که دیگه مادرمونه 

خدایا شکرتتتتتتت همین
امروزم خوندمامروز روز منه. خیلی حس خوبی دارم برام دعا كنین زودی یه ازدواج خوب كنم مرسی از همهایشالا هممون  زودی حاجت روا شیم

حتما عزیزم ان شاالله به حق این شبو روزای عزیز به حق حضرت زهرا یه فرد پاک و صالح نصیبت بشه 

نماز جعفر طیار اگه تونستی بخون 

دوستان اگه خواستین امروز یس هاتونو به نیت ویولت عزیز و همه جونای دم بخت بخونین 

ویولت جون تاالان با جون و دل برای هممون یس خونده 

یس هاتونو از ته دل براش بخونین که تااخر عید فطر پاشیم بریم عروسیش ها   

ان شاالله که یه بخت و اقبال خوب نصیب همه بشه 

خدایا شکرتتتتتتت همین
حتما عزیزم ان شاالله به حق این شبو روزای عزیز به حق حضرت زهرا یه فرد پاک و صالح نصیبت بشه نماز جعفر طیار اگه تونستی بخون دوستان اگه خواستین امروز یس هاتونو به نیت ویولت عزیز و همه جونای دم بخت بخونین ویولت جون تاالان با جون و دل برای هممون یس خونده یس هاتونو از ته دل براش بخونین که تااخر عید فطر پاشیم بریم عروسیش ها   ان شاالله که یه بخت و اقبال خوب نصیب همه بشه

مرسی عزیزم  از دعای قشنگت 

اتفاقا دارم نماز جعفر طیار رو هم میخونم دیروزم یه تاپیک زدم از بچه ها درست خوندنشو پرسیدم

ایشالا شماو همه بچه ها به حاجتمون برسیم 

وییولت عزیز

به نیتت خوندم ودعاکردم برات

برای همه ی بچه هادعاکردم

امیدوارم هرکس درهرانتظاری هست خدا انتظارشوبه بهترین نحوتمام کنه

وییولت عزیزم درکت میکنم امیدوارم هرچه زودتر به خواستت برسی به حق همین ماه عزیز

ازته دلت بخواه خداارحم الراحمینه

منکه عزمم روجزم کردم تواین ماه حاجتم روبگیرم حتما

لطفا برام دعاکنید

التماس دعا وحاجتاتون روا

ان شاالله

آمین❤❤❤

وییولت عزیزبه نیتت خوندم ودعاکردم براتبرای همه ی بچه هادعاکردمامیدوارم هرکس درهرانتظاری هست خدا انتظارشوبه بهترین نحوتمام کنهوییولت عزیزم درکت میکنم امیدوارم هرچه زودتر به خواستت برسی به حق همین ماه عزیزازته دلت بخواه خداارحم الراحمینهمنکه عزمم روجزم کردم تواین ماه حاجتم روبگیرم حتمالطفا برام دعاکنیدالتماس دعا وحاجتاتون رواان شااللهآمین❤❤❤

خورشید جان چون ایمان داری و به قول خودت عزمت جزمه مطمئن باش میگیری مطمین باش توشبای قدر برات مینویسن بهترین چیزیو که میخوای چون ایمانت قویع بهشم میرسی

خدایا شکرتتتتتتت همین
وییولت عزیز به نیتت خوندم ودعاکردم برات برای همه ی بچه هادعاکردم امیدوارم هرکس درهرانتظاری هست خد ...

مرسی عزیزم 

ایشالا شما هم به حاجتت برسی

به امید حاجت روایی همه بچه ها

2706