2733
2734

دخترخانومای دم بخت و مامان گلی های درانتظار نینی 

ختم چهل روز سوره یاسین داریم به این طریق که تعدادمون ۴۰تاکه شد هرروز به اسم افراد و نیت حاجت رواییشون هرحاجتی که هس سوره یس میخونیم اگه تا فردا ۴۰ نفر جور شد از۳۰اردیبهشت شروع میکنیم ان شاالله که پایانش میشه دوروز بعد عید فطر سعی کنین هرکسیو میشناسین که همکاری کنه خبردار کنین و اسمشو بگین بهم 

من مطمئنم تا اخر ماه مبارک رمضان کلی عروسی داریم و کلی سیسمونی     ان شاالله 

خدایا شکرتتتتتتت همین

عزيزم مامان من مشكلي داره ميشه لطفا براي حلش دعا كنيد و لطفا اسم منو براي حاجت روايي مامانم بنويس

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم مامان من مشكلي داره ميشه لطفا براي حلش دعا كنيد و لطفا اسم منو براي حاجت روايي مامانم بنويس

اره عزیزم حتما اسم شمارو فقط بنویسم یا مادرتون هم میخوان بخونن؟

خدایا شکرتتتتتتت همین
2738
بچه ها من این تامیک رو اضافه به علاقه مندی هام کردم اما نمیدونم از کجا پیداش کنم بعدا؟

عزیزم وقتی وارد سایت شدی برو داخل پروفایل خودت قسمت تبادل نظر 

قسمت تبادل نظر های مورد علاقه من اونجا هس

خدایا شکرتتتتتتت همین
میشه ی نفر دوبار اسم بده؟

اگه چهل تامون تا پس فردا تموم نشه بله میشه چون میخوایم تااخر عید فطر حاجتمونو بگیریم ان شاالله به امید خداوند

خدایا شکرتتتتتتت همین

سلام .اسم منم بنویس لطفا 

من یکشنبه جواب یه آزمایشیم اماده میشه که خیلییییی جوابش واسم مهمه .واسم دعا کنین لطفا جوابش خوب باشه  

پارسال نوشته بودم ایشالا من و عشقم به هم برسیم👫❤ بگو ایشالا☺ دیگه رسیدیممممممممم مرسی هرکی گفته بووود ایشالاااا  
2706