2733
2739
عنوان

به نظرتون حرف من درست بود یا رئیسم

192 بازدید | 18 پست

سلام دوستان نظرتون را پذیرا هسنم

یه بحثی پیش اومد من به رئیسم گفتم به دخترتون دفاع شخصی یاد بدین و حتما کلاس بفرستین تو این زمینه چون دفاع شخصی برای دخترا خیلی لازمه و در ادامه گفتم من پسرم را بعدا میفرستم ولی برا دخترها واجب تره اونم گفت دختر براش واجبه خونه داری و شوهر داری بلد باشه نه دفاع شخصی گفتم تو جامعه شاید لازمش شد گفت هر جا بره شوهرش هواشو داره و من دخترم را زود شوهر میدم منم گفتم جای تاسفه که کل زندگی یه زن را تو بچع داری و شوهر داری خلاصه میکنید این ها تنها بخشی از زندگی یه زن هست و یه زن قرار نیست ارزوهاش فقط تو شوهر داری و بچه داری خلاصه بشه ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
حرف حق زده .منم دختر داشته باشم۲۰سالگی شوهر میدم اوضاع جامعه خرابه خرااااب

چون اوضاع جامعه خرابه به نظر من دفاع شخصی هم یادش بده به نظرم مستقل بودن و راه کسب در آمد هم یادش بده از کجا معلوم شوهرش خوب در اومد

چرا در تربیت بچه همدیگه دخالت می کنی  ایشون اونطوری دوست داره  شما اینطوری  هیچکدو ...

والا یه درگیری کاری پیش میومد با شوخی گفت اگه فلان مراجعه کننده من اینجا نبودم سر شما عربده میکشید چیکار میکردین گفتم من دفاع شخصی بلدم و ادامه صحبت ها و گرنه من اصلا کاری به عقاید ایشون نداشتم

2706